Výrazněji na sebe upozornila rolí transsexuálky Dáši ze seriálu Most! a nabídky se jí potom jen hrnuly. Následně se Erika Stárková objevila v show Tvoje tvář má známý hlas, kde všechny překvapila neuvěřitelným pěveckým talentem. Během své kariéry si vytvořila slušnou základnu fanoušků. Na Instagramu ji nyní sleduje více než třicet tisíc uživatelů, kteří jsou za každý její příspěvek vděční. Herečka si totiž své soukromí velmi střeží a málokdy prozrazuje detaily ze svého života.

Rozchod následovalo těhotenství

Teprve před pár měsíci se objevila informace, že Stárková již několik let v tichosti randí s muzikantem Zayou s exotickými kořeny. Jak rychle se ale zpráva objevila, tak rychle přišel i rozchod. „Ano, byli jsme spolu asi čtyři roky, ale před více než půlrokem to skončilo. Ale já se o svém soukromí bavit nechci,“ nechala se tehdy slyšet herečka podle Blesku pro Novinky.cz.

„Hodně žen, možná většina, vůbec neumí být sama se sebou, sehnat si partnera berou svým způsobem jako záchranu nebo mají dojem, že zachraňují jeho. Já to mám jinak: jsem samostatná a soběstačná, nemám problém čekat, až přijde dospělý, hotový a správný partner, klidně na celý život,“ dodala ještě odhodlaně. A jak to vypadá, osudový partner přišel krátce nato.

Velká láska

Novou lásku herečka sama nepřiznala, stejně jako těhotenství. Prozradila je však její účast na jednom trhu, kde Stárková svému partnerovi, který si říká Cesar, pomáhala s prodejem etno šperků. Informoval o tom deník Blesk. Na herečce bylo zřejmé, že je již v pokročilejším stadiu těhotenství, a s partnerem na sobě mohli oči i ruce nechat. „Dávala mu dojíst okousanou broskev, on ji líbal na stehno,“ uvedli svědci pro Blesk, jak se k sobě dvě hrdličky měly.

A i hereččini kolegové jsou z novinky nadšení. „Přeju jí hodně štěstí, hlavně ať je miminko zdravé. Ať je to, co si přeje, jestli kluk, nebo holka. A doufám, že bude šťastná,“ vzkázal krásce Zdeněk Godla prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz.