Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Erika Stárková slaví úspěch: Od hlídání dětí míří do amerického seriálu

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

O Erice Stárkové před rokem nevěděl skoro nikdo. Byla hlavně chůva, věnovala se zpívání s kapelou. Herecké ambice sice měla, ale nebylo jí umožněno se více projevit před kamerou. Vše se ale změnilo po odvysílání seriálu Most!, který měl u televizních diváků až nečekaný úspěch. Jestli si ale myslíte, že touto rolí Erika své herecké ambice zapíchla, tak ani náhodou, její cíle jsou totiž mnohem větší...

Erika se ve filmech samozřejmě objevila už před rolí Dáši z Mostu, ale role byly spíše nevýrazné. Neměla možnost ukázat svůj opravdový talent. Navíc byla spokojená jako au-pair, kterou dělala pro bohaté klienty. Byli mezi nimi herci, podnikatelé i filmoví producenti a režiséři z Ameriky. To jí zřejmě otevřelo dveře mnohem více, než sama čekala.

Podle dostupných informací to totiž vypadá, že si Erika střihne roli v chystaném televizním seriálu Carnival Row, který by měl mít osm epizod, a natáčel by se v Čechách. Pracovala by se slavným režisérem Paulem McGuiganem. Seriál má být opravdu hvěždně obsazený.

Erika Stárková Erika Stárková Zdroj: profimedia

Hlavími aktéry jsou hollywoodský herec Orlando Bloom a neuvěřitelná Cara Delevingne, která začínala jako modelka, ale vyklubala se z ní obstojná herečka. Pro Stárkovou, která je před kamerou spíše nováčkem, to musí být obrovská čest. Do komparzu se povedlo dostat nejen Erice, ale i dalším českým hercům. 

Jedno je jisté. Erice se její herecký sen začíná pomalu plnit. Je otázkou, zda ji herecké příležitosti neodvedou od hudebních projektů, které pro ni doteď byly prioritou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky