Erika Stárková ve svých sedmatřiceti letech přivedla na svět prvního potomka. Herečka je známá hlavně díky divácky úspěšnému seriálu Most!, kde si zahrála transsexuálku Dášu.

Stárková je na své soukromí velice opatrná, a tak první měsíce svůj požehnaný stav úzkostlivě tajila. Ani poté, co se těhotenství provalilo, ovšem nebyla seriálová hvězda příliš sdílná.

Z tohoto důvodu nejspíš nikoho nepřekvapilo, že i porod proběhl v tajnosti. Na mateřskou dovolenou se ale Erika řádně připravila.

Odchod z divadla

Kromě prodeje šperků se svým přítelem, peruánským umělcem Cesarem Chunkem, se věnovala Erika Stárková před otěhotněním své divadelní kariéře. Tu ale kvůli mateřství chce na nějaký čas pověsit na hřebík.

"Nyní Erika angažmá ukončila, aby se mohla věnovat vlastnímu potomkovi," potvrdil Blesku zdroj z hereččina okolí.

Stárková se v minulosti živila jako profesionální chůva, svému dítěti se ale chce věnovat naplno, bez cizí pomoci. Z tohoto důvodu přerušila své pracovní závazky.

Veliká láska, Stárková s Chunkem vzali rodičovství hopem

V roce 2020 ještě randila Stárková s exotickým hudebníkem s mongolskými kořeny, Zayou Ganboldem, v listopadu ale oznámila rozchod.

"Před více než půl rokem to skončilo," potvrdila pro novinky.cz rozpad vztahu.

Záhy na to poznala herečka Peruánce Césara a z jejich lásky vzešlo po krátké známosti miminko. Čerstvým rodičům gratulujeme a přejeme novorozenci hlavně mnoho zdraví.

Ze Stárkové se stala etno prodejkyně šperků

Související články