Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda Emmy 2019: Kdo na červeném koberci zazářil a kdo si utrhl ostudu?

Emmy 2019: Šaty červeného koberce
Emmy 2019: Šaty červeného koberce
Zdroj: profimedia
Emmy 2019: Šaty červeného koberce

Televizní ceny Emmy za rok 2019 nikoho nepřekvapily. I přes petice, protesty a veřejné lynčování si osmá série Hry o trůny odnesla sošku za nejlepší seriál. Počtvrté. A naposled. Mezi oceněnými nechyběla ani všemi chválena minisérie Černobyl. Když bychom ale přidali sošku za nejlepší výstup na červeném koberci, kdo vy vyhrál?

Mezi nominovanými by určitě byla i letošní výherkyně sošky za hlavní roli v dramatickém seriálu Jodie Comer, která jako Villanuelle v seriálu Na mušce zvládla sto přízvuků, tisíc vražd s svým psychotismem pobláznila miliony fanoušků. 

Emilia Clarke, šílená královna Daenerys, letos vsadila na dekadentní modré šaty, s kapsami. Kdyby nemusela, ruce by nevyndala nikdy, šaty s kapsami jsou horkým a nedostatkovým zbožím.

Vězeňkyně Dascha Polanco z Orange Is The New Black si na ruce navlékla dvě látkové...vulvy. Bez nich by bílé elegantní šaty vypadaly mnohem líp. 

Letošní host Festivalu v Karlových Varech Patricia Clarkson ozářila svými třpytivými šaty široké okolí. Podobně oslnila i Gwendoline Christie, kterou všichni známe a milujeme jako sira Brienne z Tarthu, nebyly to však třpytky, co způsobily takové pozdvižení. Nominaci za nejlepší model si sice nezaslouží, za lítost nad osudem její postavy určitě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky