Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Emma Smetana a Jordan Haj oznámili, že čekají dalšího potomka

Emma Smetana
Emma Smetana
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana a Jordan Haj tvoří pár již dlouhých dvanáct let a spojuje je jejich čtyřletá dcera Lennon Marlene Haj Hossein Smetana.

Dvojice donedávna působila velice stabilním dojmem, vše se ale změnilo, když se moderátorka nechala po premiéře filmu Šarlatán nafotit po boku Josefa Trojana, a jejich rozhovor na fotkách působil mírně řečeno velmi intimně.

Haj se pak za svou partnerku postavil a oznámil veřejnosti, že jejich vztah nemůže nic takového narušit. Hudebník svá slova evidentně myslel vážně, jelikož se brzy jejich rodina rozroste o dalšího člena!

Emma Smetana, Jordan Haj Emma Smetana, Jordan Haj Zdroj: Profimedia

Od pozdvižení s Josefem Trojanem uběhly tři měsíce, a Emma Smetana se svým partnerem Josefem Hajem v tomto mezidobí nejspíš měli doma veselé usmiřování!

"Na této fotce jsou čtyři lidé," oznámila moderátorka své druhé těhotenství svým sledujícím na Instagramu.

Na letní divočení Smetany se už dávno zapomnělo a pod fotografií začaly přibývat desítky gratulací od slavných osobností českého showbyznysu!

Emma Smetana Jordan Haj Emma Smetana Jordan Haj Zdroj: Profimedia

Ačkoliv by u jiného páru fotografie s o třináct let mladším "kamarádem" způsobily nejspíš veliké problémy, Emma Smetana a Jordan Haj vypadají, že jejich vztah tato aféra nijak neohrozila.

Budoucí maminka dostala pod fotku gratulace od různých celebrit, nechyběla mezi nimi například Dagmar Havlová: "Blahopřeji a blahopřeji," napsala bývalá první dáma.

"Krásná zpráva," přidala se Jitka Schneiderová. Mezi slavnými sudičkami pak byl například Jan Cina, Marika Šoposká a další. I my se přidáváme a přejeme dvojici hodně zdraví a lásky do budoucna!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky