Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Emma Smetana se pustila do náročné výzvy: Oporou jí byla Třeštíková

Emma Smetana
Emma Smetana
Zdroj: Profimedia
Emma Smetana

Duch Vánoc už proniknul i do domácnosti moderátorky a zpěvačky Emmy Smetana, která se rozhodla, že jako správná hospodyňka napeče cukroví. Protože jde pro ni ale o vody poměrně neznámé, vzala si na pomoc svou kamarádku Radku Třeštíkovou. Ani tak jim ale práce od ruky zrovna dvakrát nešla. 

Vánoční přípravy jsou v mnoha domácnostech v plném proudu a pečení cukroví momentálně zaměstnává snad všechny. Výjimkou není ani moderátorka Emma Smetana. A nebyla by to Emma, kdyby si k oblíbenému vánočnímu rituálu nepřizvala svou kamarádku Radku Třeštíkovou. 

Místo pečení smích

Pečení cukroví se ovšem úplně nedařilo podle plánu, o což se moderátorka a zpěvačka podělila se svými fanoušky na sociální síti. „Pečeme aneb Děláme, že víme jak,” napsala ke společné fotografii s Radkou Třeštíkovou. „Krásná Radka. 4 děti. Jeden tříhodinový záchvat smíchu aneb Všeho tam dáme ‚přiměřeně’ aneb Vanilkové rohlíčky, co neviděly vanilku ani z rychlíku,” dodala ještě a ukázala tak, že u ní doma bylo ten večer opravdu veselo. 

Konečně volno

Emma Smetana si konečně může naplno užívat předvánoční období, neboť před pár dny úspěšně ukončila koncertní šňůru, během které vystupovala napříč Českou republikou i na Slovensku se svým manželem Jordanem Hajem. Dokonce se jim podařilo vyprodat pražský klub Roxy, kam se na ně přišlo podívat více jak 1 000 diváků. 

„Vrchol našeho dosavadního hudebního života,” napsala Emma k sérií snímků z vyprodaného koncertu. „Jsme obklopeni těmi nejlepšími. Víme to a slovy se ten vděk popsat nedá. Přes 1 000 lidí, sold out Roxy. Vzpomínkovými snímky vás teď budeme bombardovat dlouho. Pardon,” dodala ještě nadšená zpěvačka. 

Jenže někteří z těch, kteří si na koncert zakoupili vstupenku, podobné nadšení nesdíleli. V komentářích si totiž stěžovali na špatné ozvučení. „Emmo, opravdu píšete, že byl nebeský zvuk? Ráda vám napíšu reálnou zpětnou vazbu na zvuk přímo do directu. Omlouvám se, ale jak můžete tohle napsat, bylo mi ouvej, jak hrozné to bylo. Jordymu nebylo rozumět ani slovo a v určitých skladbách, kde převažovaly kytary, nebylo slyšet nic jinýho než nástroje a vy vůbec. Jste úžasní a já se tak těšila, ale tohle si váš koncert nezasloužil,” postěžovala si například jedna z fanynek, se kterou souhlasili i další. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky