Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Emma Smetana a Jordan Haj dostali Vary do varu: Vzbudili poprask svými outfity

Emma Smetana a Jordan Haj
Emma Smetana a Jordan Haj
Zdroj: Profimedia
Emma Smetana a Jordan Haj

Zdá se, že manželé Emma Smetana a Jordan Haj jsou zkrátka mistry v získávání pozornosti. A jakmile dorazili na filmový festival do Karlových Varů, všechny zraky se upřely právě na ně. A to hlavně díky jejich netradičnímu ošacení. 

Z velké spousty známých osobností si nenechali letošní filmový festival v Karlových Varech ujít ani manželé Emma Smetana a Jordan Haj, kteří do centra dění dorazili již první den. A právě během svého příjezdu se jim dokonale povedlo na sebe strhnout pozornost. Respektive tedy minimálně Emmě, která na zahájení vyměnila manžela za svou kamarádku Radku Třeštíkovou.

Nezaměnitelné duo

Pravdou je, že během zahajovacího ceremoniálu byly Emma a Radka nepřehlédnutelné. Spisovatelka vsadila na poměrně nevkusný model, který byl tvořen miniaturním bílým topem, dlouhou sukní připomínající ubrus a náhrdelníkem, jež vypadal jako obojek určený na fetišistické hrátky. Zato Emma vypadala o poznání lépe. Zvolila blyštivý zlatý oblek a rozzářila celou místnost. 

I když podle některých vypadala jako disco koule, mnozí z jejích fanoušků se shodli na tom, že jí kostým, pod nějž si nevzala podprsenku, velmi slušel. „Vy sama vypadáte skvěle, jen v kombinaci s Radkou jste, jak když jdete na karneval. Zkazila vám to, protože vedle ní i vy najednou vypadáte laciněji,” vzkázala Emmě na sociální síti například jedna z fanynek. 

Jordan si vzal sukni

A co se týče oblékání a extravagantních modelů, pozadu nezůstal ani manžel zpěvačky, Jordan Haj. Ten na jednu akci oblékl sukni, kterou navíc doplnil malou kabelkou. Podle webu eXtra.cz kabelku rozhodně jen nedržel své manželce, zatímco by si třeba někam odběhla, ale patřila přímo jemu. 

Jordan zkrátka rád vzbuzuje rozruch a i tentokrát mu jeho záměr vyšel. Filmový festival ovšem zdaleka není u konce, a tak lze ještě očekávat, že manželé ještě s něčím přijdou. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky