Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ema Smetana a Jordan Haj jeli na dovolenou. Izolovali je v Jakartě

Emma Smetana, Jordan Haj
Emma Smetana, Jordan Haj
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana bez cestování zkrátka nemůže být a nijak se tím netají. Kdykoli má trochu volno, odjíždí do dalekých krajin vstříc novým zážitkům. Jinak tomu není ani během pandemie koronaviru, kdy musela strávit pět dní v izolaci v Jakartě, než ji pustili na snové Bali. Podle jejího Instagramu to vypadá, že některá pravidla porušila. Anebo je to jen zdání?

Na Bali zamířila moderátorka Emma Smetana s rodinou a přáteli. Prvních pět dní ale museli strávit v hotelu v indonéské metropoli. Podmínkou dalších cest byla několikadenní izolace. Emma s Jordanem posléze čelili kritice, když „na tajňáka“ utíkali z pokoje, a porušili tak tamější nařízení.

Do stejné party patří i fitness trenér Jakub Bína, který na rozdíl od zmíněné dvojice nemlčí. „Jsme na letišti a ano, nebyla to lehká cesta, dostat se zpět. Všechno řídí vláda a její nařízení je zde bráno opravdu vážně,“ napsal Bína na Instagram.

Emma Smetana Emma Smetana Zdroj: Profimedia

„Někdo by řekl, že je to šikana, ale má to smysl a všichni dobře víme, jak se to může vymknout z rukou. Po šesti dnech a pěti nocích tedy opět na letišti,“ popisoval jejich situaci v hotelu.

Emma později suše poznamenala, že žádné nařízení porušováno nebylo, jelikož se mezi sebou na pokojích navštěvovat smějí. Ve finále jde přece o to, aby nevycházeli z hotelu.

Zřejmě neměla náladu reagovat na nevhodné narážky, když se jí mimo Českou republiku podařilo horko těžko dostat. Přísná nařízení jsou po celém světě. Na sociálních sítích o tom před odletem opět informoval Bína.

„Po pěti nepovedených odletech se na nás konečně usmálo štěstí. Dnes přišel ten posvátný papír, a konečně můžeme odletět,“ popisoval strasti party cestovatelů.

Emma Smetana Jordan Haj Emma Smetana Jordan Haj Zdroj: Profimedia

„Být to zítra, tak máme smůlu, a další možnost by byla až 14. ledna. Po cestě nás bude čekat pár překvápek a vlastně není úplně jasné jaká. Cestovat v době covidové je prostě trochu větší dobrodrůžo,“ konstatuje známý trenér.

„Cestovat v době covidové opravdu není jen tak,“ napsal s tím, že to snad konečně vyjde. Doma nechtěl trávit čas ani jeden z party, a tak jim to za to čekání stálo.

Emma je velkou cestovatelkou. V minulosti žila ve Francii a krátce také v Německu a Belgii. „Mám pocit, že jsem díky času prožitému mimo Českou republiku byla často v prostředí, kde lidé přemýšlejí automaticky kritičtěji,“ uvedla v pořadu Osobnost Plus moderátorka.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky