Emma Smetana odjakživa přistupovala k mateřské roli spíše alternativně a svůj volnější styl si ponechala i s příchodem druhé dcery. Už s prvním dítětem moderátorka čelila kritice.

Lidé nemohli skousnout, když malou Lennon vzala se svým partnerem Jordanem Hajem na mejdan, kde jejich holčička ponocovala do ranních hodin.

Tehdy se Smetana obhajovala velice zvláštním způsobem, že prý její dcera vychovat nelze. „Dorazili jsme jen popřát přátelům, kteří slaví firemní narozeniny, a mysleli jsme, že to bude na otočku. Nemám problém ji brát. Chodí pozdě spát, hodně tancuje, zpívá, je to ten typ, což se nám samozřejmě hodí, protože nás ochotně doprovází na koncerty, hudební akce, kam vyrážíme. Hodně rodičů se adaptuje podle toho, jaký typ osobnosti se narodí. Nám se narodilo dítě, které je, myslím, po nás a je nevychovatelné. Budu to přátelsky pozorovat. Má moji plnou důvěru, mám pocit, že ví, co dělá, a je chytřejší než my,“ vysvětlila svůj úhel pohledu webu super.cz.

U dcery Ariel Emma Smetana zcela vynechala šestinedělí

Zatímco většina maminek po porodu dodržuje šestinedělí a raději své novorozence berou pouze v kočárku na rychlé procházky, Emma Smetana a Jordan Haj s dcerou Ariel předvedli zcela nový způsob „zocelování“.

Teprve třítýdenní holčičku vytáhl její otec uprostřed parku a začal předvádět, jako že dcera umí chodit. Při zvedání malé Ariel navíc dvojnásobný otec zvolil velice nevhodný úchop, při kterém mohl dceři nechtěně ublížit. Za tuto scénku, kterou navíc sama Smetana sdílela na svém Instagramu, schytali rodiče masivní sprchu nenávistných komentářů.

„Z tohohle mi vyhrkly slzy. Není to normální, hlavně že je maminka 3 týdny po porodu ve formě. Po tomhle jsem dala hned unfollow, protože nebudu přihlížet této rádoby péči,“ nebrali si komentující servítky. To ale Emmu Smetana a Haje od alternativní výchovy neodradilo a s dnes tříměsíční dcerou už stihli navštívit Berlín, Portugalsko či Francii.

Bývalá moderátorka DVTV nebere děti jako překážku a cestuje po celém světě

Dvojnásobná maminka Emma Smetana se mateřstvím rozhodně nenechává nijak omezovat a společně s dětmi a partnerem Jordanem Hajem pravidelně cestuje.

První výlet rodina podnikla pár týdnů po porodu do Berlína. Po návratu do Česka se ale dlouho doma neohřáli, před pěti dny se Smetana s Hajem a jejich mladší dcerou vydali do Portugalska nachytat trochu slunce. Ani tam se ale nezdrželi a vyrazili směr Francie do města Bordeaux.

Jako vždy se našlo pár rýpavých jedinců, kteří se snažili upozornit na nevhodnost cestování s takto malým miminkem. „Chudák dítě,“ neodpustila si sledující jedovatou poznámku. Spokojení rodiče si ale z hejtrů nic nedělají a dál si užívají života naplno.