Emma Smetana a její partner Jordan Haj jsou spolu už dlouhých dvanáct let, minulý rok na konci léta to ale vypadalo na partnerskou krizi.

Bývalá moderátorka DVTV si totiž po premiéře filmu Šarlatán vyrazila na soukromý dýchánek do parku s Josefem Trojanem a vzbudila tím pořádné pozdvižení.

Pár týdnů poté Smetana oznámila, že je podruhé těhotná.

Dcera Emmy Smetany dostala jméno jako prací prášek

Emma Smetana doma svůj výlet s o mnoho let mladším Josefem Trojanem dokázala obhájit a krátce nato oznámila světu radostnou novinu.

„Na této fotce jsou čtyři lidé,“ pochlubila se na Instagramu. Moderátorka stihla ještě před porodem prožít s partnerem a dcerou romantickou dovolenou na Bali a vrátila se do Česka pár dní před příchodem druhého dítěte.

„Ariel Ava 12. 4. 2021,“ napsala Smetana k fotce Jordana Haje, který drží v náručí jejich novorozenou dceru. Při výběru jména pro první dcerku byla Emma se svým mužem velice kreativní, a holčičku pojmenovali Lennon Marlene Haj Hossein Smetana, ani u mladší dcery ale partneři fantazií rozhodně nešetřili.

Smetaně popřála Ewa Farna i Tamara Klusová

Pod fotografií novorozené Ariel Avy v náruči Jordana Haje se ihned začaly hromadit gratulace od kolegů z branže.

„Buďte všichni zdraví, šťastní, milovaní a hlavně spolu. Ariel – žij, miluj, buď zdravá, milovaná, tvořivá, laskyplná, odvážná, upřímná a v lehkosti a moudrosti tanči každým dnem Tvého krásného života,“ napsala Tamara Klusová.

„Gratulace Emmo, nádhera! Objímám a posílám spoustu lásky!“ dojímala se nad fotkou miminka Ewa Farna. Přání napsal i Přemek Forejt, Matěj Ruppert, Jitka Čvančarová či Daniel Krejčík. I my se přidáváme a rodince k novému přírůstku gratulujeme.