Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dcera prezidentky Čaputové zazářila jako modelka, slovní šikaně neunikla

Emma Čaputová
Emma Čaputová
Zdroj: Profimedia
Emma Čaputová

Slovneská prezidentka Zuzana Čaputová je známá tím, že si pečlivě chrání svoje soukromí. Snímky svých dvou dcer proto téměř nikdy nesdílí na veřejnosti. Teď se ale situace přeci jenom trochu mění. Mladší dcera Emma se totiž snaží prorazit jako modelka. Bohužel hned po svojí premiéře na přehlídkovém molu se stala terčem nechutného útoku.

Emma Čaputová se rozhodně řadí mezi krásné a především zajímavé dívky. Nejen, že měří 175 cm a může se pochlubit přímo ideálními mírami 88-61-89, ale navíc má krátký sestřih a výrazné mateřské znaménko ve tváři. To by jí v kariéře modelky mohlo jedině pomoci, protože módní svět hledá výjimečné typy, které se odlišují od ostatních.

Svatební róba od české návrhářky

Nyní se teprve sedmnáctiletá dívka ukázala během módní akce Fashion Live! 2021, která se konala o víkendu v Bratislavě. Emma na molu nejdříve předvedla svatební róbu od české návrhářky Veroniky Kostkové. I když to byla její premiéra, vůbec nebyla nervózní a šla sebejistě jako pravá profesionálka.

Podruhé se sympatická slečna představila na přehlídce Borise Hanečky, který je dvorním návrhářem její maminky. Ta ostatně na tak velké události nemohla chybět a i když má spoustu pracovních povinností, přišla svou dceru podpořit. Hanečka šije také pro dašlí známé osobnosti, v létě například oblékl Jitku Čvančarovou do kontroverzní modré róby pro karlovarský filmový festival.

Sprostý útok na mladistvou dívku

I když Emma s prací modelky teprve začíná, už se stala obětí internetové šikany. Jeden ze slovenských poslanců, Tomáš Taraba, totiž na sociální síti sdílel její snímek, ke kterému připsal posměšný komentář. "Od včerejška víme, že máme na Slovensku novou topmodelku," napsal jízlivě.

Mladé modelky se ale okamžitě zastala řada komentujících, kterým se poslancův výrok ani trochu nelíbil. "Překročil jste hranici, pane Tarabo. Sprostý útok na mladistvou dívku. Zřejmě nemáte argumenty, ale ani úroveň. Nehrajte se na věřícího. Toto je mimo křesťanství i mimo hranice slušného chování. Styďte se, pokud to dokážete," napsali mu sledující.

A ozvala se i sama prezidentka Čaputová. "Útočit na politika nebo političku skrze jeho děti je politické dno. Poslanec Taraba by se o mou dceru nikdy nezajímal, kdyby to nesouviselo s mou funkcí. Musím ve svém životě čelit lidské zlomyslnosti a hlouposti, ale mé děti z toho vynechte!" ohradila se politička na Facebooku.

Drsný útok odsoudila také slovenská policie, podle které šikana ve virtuálním prostředí během pandemie výrazně vzrostla.

Emma Čaputová má v sobě netypický půvab.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky