Emilia Fart: Youtube hvězda, která devět let nesundala šátek a boří všechny mýty

Emilia Fart stojí za vidění!
Emilia Fart stojí za vidění!

Sociální sítě jsou nekonečnou plejádou nápadů a návodů, jak žít. Emilia Fart patří mezi ty nejvýraznější osobnosti, které tam lze najít.

Nemám co nabídnout

Kanadská hvězda sociálních sítí Emilia Fart je dnes ve světě "onlinu" známá firma, ale začátky byly krušné. Nepatří mezi prvoplánové krásky, nemá gazelí nohy, břicho s pekáčem buchet, laní pohled ani plné rty. Přesto nechala spoustu dívek daleko za sebou. Stačila jí k tomu upřímnost, smysl pro humor a sebepřijetí. Právě v tom ale vězel velký problém.

Emilia Fart

Černá ovce

V konkurenci dokonalosti, která se potloukala všude kolem ní, bylo těžké vytvořit si ochranné štíty. Ve škole byla terčem posměchu a o čilém navazování vztahů s chlapci nemohla být řeč. Na ošklivku bez sebevědomí se fronty nestojí. A než pomalu odhalovat vrstvy dívky s čistým srdcem a svérázným humorem, to dali nápadníci přednost pomíjivé kráse.

Kam dál?

Neustálé odmítání, opovržení, samota. To byl život Emilie, který ji několikrát svedl na scestí. Jednou měla v merku hrst barevných tabletek, pak nenáviděla svoji tvář a skrývala se za make-up, jindy proklínala baculaté tělo a koketovala s poruchami příjmu potravy. Věčná kritika by ji dost možná přivedla na pokraj smrti, kdyby na poslední chvíli nepřevzal velení její pověstný humor. Psal se rok 2012 a Emilia se konečně odradila ode dna.

Emilia Fart je nekonvenční. 'Dělejte, co se vám zlíbí, činí-li vás to šťastnými!'

Trefa do černého

Hra na vážnou tvář jí lezla krkem, a tak se postavila škarohlídům čelem a naservírovala jim odpověď se vší parádou. Nepotřebuje luxus ani dokonalost, aby se jí fanoušci množili jako houby po dešti. Sází na barevné vlasy, mrtvolně bledou tvář, výrazné (a nedotažené) linky a extravagantní boa. Natáčí videa, která překypují absurdním pojetím dnešní doby.

"Nestavte si do života hranice a bariéry, když až za nimi jste skutečně šťastní. Nehleďte na pohoršené výrazy kolemjdoucích, nehrajte si na pravidla. Dělejte, co vás činí šťastnými. To je skutečný život!"

Další články

Lu Gregorová

Trend: Fitko v obýváku

Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a…

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky