Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šéfkuchař Emanuel Ridi opět září štěstím. Ukázal novou krásnou přítelkyni

Emanuel Ridi
Emanuel Ridi
Zdroj: Profimedia
Emanuel Ridi

Emanuel Ridi po rozvodu s manželkou našel útěchu v náruči tanečnice Lucie Hunčárové. Vztah ale nevydržel a slavný kuchař skončil opět sám. Nyní ale odhalil novou partnerku.

Emanuel Ridi to se vztahy nemá zrovna jednoduché. S manželkou Janou si pořídil syna, jejich soužití ale nevydrželo a tak šli po několika letech od sebe. Dlouho však zůstali úředně manželé a to i když už měl Ridi novou partnerku.

S Lucií Hunčárovou byl vztah od začátku trochu netypický. Hlavně proto, že tanečnice nebyla sama, v době seznámení s Emanuelem měla vztah s Janem Onderem. Díky Stardance ale mezi dvojicí přeskočila jiskra.

Hunčárová nakonec svého partnera opustila a začala nový vztah s Ridim. Ani jejich láska ale neměla dlouhého trvání...

Vztah s manželkou se snažil dlouho zachránit. Nepodařilo se.

Bouřlivý vztah s Lucií Hunčárovou od začátku působil, že nebude mít dlouhého trvání. Impulsivní Ital a jeho tanečnice jsou oba horká krev, což nedělalo dobrotu. O jejich rozchodu se spekulovalo dlouhé měsíce, nakonec kuchař skutečně potvrdil, že po necelých třech letech šli s Lucií od sebe. Více než rok byl Ridi sám a ženu ani nehledal.

Láska si ho ale našla sama a dnes Emanuel září štěstím, což ukázal i na svém Instagramu! S výrazně mladší Sárou Pichlovou se dal Ridi dohromady na konci loňského roku. Páreček spolu trávil vánoční svátky a nový rok dokonce oslavili na Floridě. Ze zamilovaných fotek na sociálních sítích je jasné, že Ridi je v tom až po uši. Osmadvacetiletá kráska kuchařovi dočista zamotala hlavu.

Zda to ale bude konečně ta pravá a sympatický Ital už konečně zakotví, ukáže až čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky