Vnuk Elvise Presleyho vypadá stejně jako jeho děda, o slávu ale nestojí

Elvis Presley
Elvis Presley
Zdroj: Profimedia
Elvis Presley

Vnuk Elvise Presleyho, Benjamin Keough, se narodil v roce 1992. Má tedy logicky jiný styl oblékání a nosí také jiný účes než jeho děda. V obličeji se však geny nezapřou. Ben má totiž velmi podobný výraz a kdyby si vzal do ruky kytaru, možná byste i zaváhali, zda nemáte vidiny.

Podobnost mezi Elvisem Presleym a jeho vnukem Benjaminem Keoughem je opravdu veliká. I kdybyste netušili, že je mezi nimi příbuzenský vztah, určitě by vás to napadlo. Benjamin se narodil ve státě Tampa na slunné Floridě. O pozornost médií nestojí.

Výraz jako Elvis

Kvůli slavným prarodičům Elvisovi a Priscille Presleyovým se stejně na titulkách objevuje. Dobrovolně však vystupoval v dokumentu Elvis by Presleys a následně získal malou roli ve snímku Rod a Barry. Jeho sestra Riley Keough pracuje ve filmovém průmyslu.

O slávu nestojí

Matka Benjamina, tedy dcera Presleyho, sama přiznává, že když se podívá na svého syna, cítí jistý druh nostalgie. „On je Elvisovi tak podobný. Byl v Grand Ole Opry (rozhlasový pořad v USA) a v zákulisí byl úplný chaos, jelikož se na něj všichni otáčeli,“ svěřila se Lisa Marie.

Elvis byl miláčkem davů

„Všichni ho tahali a chtěli s ním fotku, protože byli ohromeni,“ dodala pyšná máma. S otcem Benjamina, Danny Keoughem, se Lisa Marie rozvedla, když byl ještě malý. V současné době má za sebou svatby už čtyři, což je celkem slušný výsledek.

Z peněz svého zesnulého otce může žít jistě dodnes. Presley byl nazývaný Králem Rock´n´Rollu. Byl jediný, kdo dokázal kombinovat blues, country a inspiroval se také černošským spirituálem. Mezi jeho největší hity patří Burning Love nebo My Way. Informace přinesl web doyouremember.com.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky