Příčinou smrti byla podle všeho střelná rána, která ukazuje na sebevraždu. Matka Marie Presley a otec muzikant Danny Keough jsou na tom podle slov blízkých samozřejmě velmi špatně: „Marie je absolutně zdrcená, nepřestávala plakat a snaží se zůstat silná pro svá dvojčata (11) a nejstarší dceru Riley. Svého syna bezmezně milovala a byl láskou jejího života.“

Unikátní fotografie

Lisa Marie Presley svou rodinu moc neukazuje, takže když nedávno sdílela rodinnou fotografii na Twitteru, šlo o vzácnou událost. Byla na ni totiž i se svými čtyřmi dětmi - dcerou Riley Keough, synem Benjaminem Keoughem, a dvojčaty Harper a Finley Lockwood.

"Máma lvice s lvíčaty," napsala k černobílému snímku, na kterém stojí v objetí s milovanými potomky u příležitosti 30. narozenin dcery Riley.

Jeden konkrétní člen rodiny ale upoutal mnohem větší pozornost než oslavenkyně. Elvisův vnuk Benjamin!

Fanoušci si prostě nedokázali nevšimnout Benjaminovy ​​nápadné podobnosti s ikonickým dědečkem Elvisem Presleym, slavným „králem rock'n'rollu“.

"Váš syn je dvojčetem vašeho otce! Jste nádherná rodina!" okomentoval snímek jeden z uživatelů, zatímco jiný dodal: "Je neuvěřitelné, že má váš syn tolik společných rysů s vaším tatínkem, stejně jako vy.“