Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vnuk Elvise Presleyho Benjamin Keough (✝27) byl jeho věrnou kopií

Vnuk Elvise presleyho zdědil po dědovi téměř všechny jeho rysy.
Vnuk Elvise presleyho zdědil po dědovi téměř všechny jeho rysy.
Zdroj: Instagram/winto
Vnuk Elvise presleyho zdědil po dědovi téměř všechny jeho rysy.

Fotografie dospělého syna Lisy Marie Presley, který byl až neuvěřitelně podobný svému dědečkovi Elvisovi Presleymu, doslova zbourala celý internet. Bohužel Benjamin Keough (✝27) byl v neděli nalezen mrtvý ve svém domě v Kalifornii.

Příčinou smrti byla podle všeho střelná rána, která ukazuje na sebevraždu. Matka Marie Presley a otec muzikant Danny Keough jsou na tom podle slov blízkých samozřejmě velmi špatně: „Marie je absolutně zdrcená, nepřestávala plakat a snaží se zůstat silná pro svá dvojčata (11) a nejstarší dceru Riley. Svého syna bezmezně milovala a byl láskou jejího života.“

Unikátní fotografie

Lisa Marie Presley svou rodinu moc neukazuje, takže když nedávno sdílela rodinnou fotografii na Twitteru, šlo o vzácnou událost. Byla na ni totiž i se svými čtyřmi dětmi - dcerou Riley Keough, synem Benjaminem Keoughem, a dvojčaty Harper a Finley Lockwood.

"Máma lvice s lvíčaty," napsala k černobílému snímku, na kterém stojí v objetí s milovanými potomky u příležitosti 30. narozenin dcery Riley.

Jeden konkrétní člen rodiny ale upoutal mnohem větší pozornost než oslavenkyně. Elvisův vnuk Benjamin!

Fanoušci si prostě nedokázali nevšimnout Benjaminovy ​​nápadné podobnosti s ikonickým dědečkem Elvisem Presleym, slavným „králem rock'n'rollu“.

"Váš syn je dvojčetem vašeho otce! Jste nádherná rodina!" okomentoval snímek jeden z uživatelů, zatímco jiný dodal: "Je neuvěřitelné, že má váš syn tolik společných rysů s vaším tatínkem, stejně jako vy.“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky