Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Elliot Page si nechal odstranit prsa! Transgender herec ukázal fotku v plavkách

Elliot Page
Elliot Page
Zdroj: Profimedia.cz
Elliot Page

Další krok při cestě za jeho snem splněn! Hollywoodský herec Elliot Page, který vloni oznámil, že zahájil proces změny pohlaví, má za sebou operaci, která mu dle jeho slov zachránila život. Nechal si totiž odstranit prsa a je šťastnější než kdy dřív. 

Herec Elliot Page se narodil jako Ellen Page, chlapcem však toužil být již od svých devíti let. „Ptal jsem se tehdy mámy, jestli jím jednou budu moct být. V deseti letech jsem se stal profesionálním hercem a snaha prosadit se v této mé vášni přinesla těžký kompromis. Musel jsem samozřejmě vypadat podle určitého vzoru,“ uvedl Kanaďan dle webu iDNES v rozhovoru pro magazín Times. 

Cesta ke svému pravému já

Elliot, tehdy ještě jako Ellen, oznámil v prosinci loňského roku, že je transgender. A od té doby ušel pořádný kus cesty. Podstoupil operaci, která jeho tělo přiblížila jeho ideálu. Nechal si odstranit prsa a z výsledku je přímo nadšený. „Chci, aby lidé věděli, že mi to nejen změnilo život. Tato operace mi ho přímo zachránila. A tak to necítím jen já, ale spousta dalších transgender lidí, kteří se pro ni rozhodli,“ nechal se herec slyšet v rozhovoru s moderátorkou Oprah. 

„Nemusím nosit stále triko, poté co se osprchuji, nemusím být zakrytý ručníkem, a mohu se dotknout svého nového hrudníku. Nejspíš poprvé v životě se cítím dobře ve svém těle. Celý tento fyzický přerod je velmi osvobozující zkušenost. Cítím se být opět sám sebou, naposledy jsem to takto vnímal jako dítě,“ vyprávěl Elliot, jak jej operace změnila. 

Podpora přišla ze všech stran

Nyní se Elliot rozhodl na sociální síti sdílet snímek, na němž se vůbec poprvé ukázal i svým fanouškům jen v pánských plavkách. „Trans kulturista a jeho první klučičí plavky,“ stojí u příspěvku, který sklidil obrovský úspěch. „Chlape, tak už rozumím tomu, proč jsi mě tak zničil během našeho cvičení,“ napsal v komentáři herec Justin Cornwell. „Sexy,“ uvedla prostě a jednoduše zpěvačka Miley Cyrus. 

Sama moderátorka Oprah, která s Elliotem vedla rozhovor, jeho snímek přesdílela na svůj Instagram. „Takhle vypadá štěstí. Zdá se, že Elliot bude letos v létě zářit více než slunce samo,“ napsala a vyjádřila mu tak hlubokou podporu. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU