Ellen DeGeneres: Jak bydlí dáma, která donutí hvězdy udělat cokoliv

Zdroj: Shutterstock.com Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (27)

Američané jsou experti na reality show a různé zábavné pořady. Mezi moderátory vyčnívá několik jmen - David Letterman, Oprah Winfrey, Jimmy Kimmel a Ellen DeGeneres.

Ellen DeGeneres si musela místo na výsluní vydobýt. Nechtěla zůstat u loupání ústřic, a tak ze všech sil rozvíjela svůj komediální potenciál, ve který věřila. Objížděla kavárny a kluby po celý Spojených státech a dostávala se lidem pod kůži. Podařilo se.

Slavní na mušce

Do svého pořadu The Ellen DeGeneres Show si zve známé osobnosti a snaží se je vytrhnout z jejich komfortní zóny. Nebaví ji naučené rozhovory, nebojí se převleků ani napodobování. Některé hollywooské celebrity nesou její počínání s nevolí. Se 14 cenami Emmy má Ellen jistotu, že její práce baví.

Úspěch ji provází

Není jen moderátorkou, bavičkou a příležitostnou herečkou. V animovaném filmu Hledá se Nemo propůjčila svůj hlas rybce Dory, v roce 2010 zasedla v porotě American Idol (vyhrál zpěvák Lee DeWyze) a objevila se v jedné epizodě Simpsonových. Roky byla spojována se ženami, ale až v roce 2007 přišel v show Oprah Winfrey coming out a stala se jednou z představitelek homosexuálního hnutí a boje proti AIDS. Žije s Portiou de Rossi, kterou pojala v roce 2008 za manželku.

Mimo talentu rozesmát všechny okolo je Ellen známá i svým vytříbeným vkusem. Nahlédněte do galerie a přesvědčte se.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky