Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Elizabeth Hurley: Je jí přes padesát a nedá pokoj. Nejraději pózuje téměř nahá!

Elizabeth Hurley: Je jí přes padesát a nedá pokoj. Nejraději pózuje téměř nahá!
Elizabeth Hurley: Je jí přes padesát a nedá pokoj. Nejraději pózuje téměř nahá!
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Modelka a herečka Elizabeth Hurley na sebe kdysi upozornila dlouholetým vztahem s Hughem Grantem a černými šaty, které pohromadě držely jen zlaté špendlíky. Hughovi dala po více než třinácti letech sbohem, neb zjistila, že jeho zálibou je sex s prostitutkami, vyzývavé šaty ale na hřebíček rozhodně nepověsila.

Proč také, nemá k tomu jediný důvod! Elizabeth se totiž pyšní dokonalou postavou. Její 174 centimetrů vysoké tělo nikterak nepoznamenalo pět křížků na krku, ani fakt, že je matkou. Její syn se jmenuje Damian, je mu 15 let a jeho otcem je filmový producent Steve Bing. Ten se s Elizabeth stačil rozejít ještě před porodem Damiana. Herečka pak dokonce musela potupně dokazovat, že syna skutečně zplodila s Bingem. 

A jak to by s oněmi výše zmiňovanými šaty? Elizabeth se tehdy v roce 1994 po dvou letech marného čekání na roli vrátila z Hollywoodu zklamaná domů do Anglie. Přesto ale v její kariéře nastal v krátké době obrat. Důvodem byla londýnská premiéra filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb. Tehdy na sebe strhla veškerou pozornost. A to právě černými šaty z dílny Versace. “Tyto šaty byly laskavost od Versaceho, protože bych si je sama nemohla dovolit. Jeho lidé mi řekli, že nemají žádné večerní šaty, ale byly tam jedny takové polozapomenuté. Tak jsem si je vyzkoušela a byly to přesně ty, které jsem chtěla," popsala herečka, jak přišla k modelu, který se díky ní stal kultovním a dodnes je napodobován. Pokud si model nevybavujete, najdete jej v galerii.

Podívejte se na nejvíc sexy záběry krásné Elizabeth Hurley:
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU