Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eliška Křenková si rozumí s Lamborou, lísal se k ní Langmajer

Eliška Křenková a Marek Lambora
Eliška Křenková a Marek Lambora
Zdroj: Profimedia
Eliška Křenková a Marek Lambora

Krásná mladá herečka si na nezájem mužů nikdy nemohla stěžovat. Objevovala se po boku těch největších fešáků českého showbyznysu i movitých podnikatelů. Věk u ní nikdy nehrál roli, brala starší i mladší ročníky.

Sexy herečku s dlouhými vlnitými vlasy, Elišku Křenkovou, jste poprvé mohli vidět v televizi už v roce 2005 a to v oblíbeném televizním seriálu Ulice, následně v letní komedii Karla Janáka Rafťáci či v pohádce Škola ve mlejně.

Následně přišly větší role v podobě komedie Muži v naději či v televizním seriálu Vyprávěj. Úspěch slavila i s komedií Probudím se včera, Padesátka nebo dramatu Andělé všedního dne.

Krásná Eliška neměla nikdy o nápadníky nouzi

Křenková tedy i ve svém věku měla to štěstí, že si zahrála různé povahové žánry. Stejně to má i s muži. Její postelí prošly nejrůznější typy milenců. Dlouhou dobu Eliška chodila s podnikatelem Patrikem Havrlíkem, který vlastní luxusní restauraci Atmosphere a je také spoluprovozovatelem baru v Paláci Akropolis. Seznámili se ne příliš romanticky a to právě na baru, kdy Křenková pracovala v jednom z jeho podniků a on ji tam sbalil.

V jiném baru se ale kráska zakoukala do lamače ženských srdcí zralejšího věku, Jiřího Langmajera, který jejímu kouzlu prý také podlehl. Nevěděl, že chodí s podnikatelem Havrlíkem, tudíž jí celý večer špital do ouška a Křenková se vůbec nebránila. Mezi ní a Patrikem byl konec. Bohužel Langmajer následně zjistil, že mu nevyhovuje po povahové stránce. Eliška je prý až příliš razantní a říká se, že z ní měl dokonce strach.

Po jejím boku byl viděn Langmajer a spekulovalo se i o Lamborovi

Spekulovalo se i o jejím vztahu s hezounkem Markem Lamborou. Po jeho boku se totiž objevila na několika akcích. Dokonce si spolu zahráli v pohádce Princezna zakletá v čase, kde mezi nimi měla přeskočit jiskra. I když je Lambora o nějaký ten rok mladší, herečka s tím nejspíš nemá problém.

V poslední době je ale herečka sama, pracuje a po vztahu se jí nestýská. „Nějaká zvaní na kafíčka přes sociální sítě mě míjejí. Neodpovídám na ně,“ řekla pro novinky.cz.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky