Eliška Křenková na sebe poprvé upozornila v roce 2005, když se objevila v oblíbeném televizním seriálu Ulice. Následovala role v letní komedii Karla Janáka Rafťáci nebo v pohádce Škola ve mlejně. Od té doby éterická kráska ušla kus cesty a její kariéra stále roste směrem nahoru.

Ačkoliv diváci znají Křenkovou z televizních obrazovek, o jejím soukromí téměř nic neví. Eliška totiž nepatří mezi hvězdy, které by hlásaly své osobní záležitosti do bulváru. Herečka v minulosti chodila s podnikatelem Patrikem Havrlíkem, který je majitelem luxusní restaurace Atmosphere a spoluprovozovatelem baru v pražském Paláci Akropolis. Dvojice se tehdy seznámila díky tomu, že Křenková pracovala v jednom z jeho podniků a přeskočila mezi nimi jiskra.

Dalším milencem Elišky měl být kolega Marek Lambora. Herečka se po jeho boku ukázala hned na několika akcích a zahráli si společně v pohádce Princezna zakletá v čase, kde mezi nimi měla přeskočit jiskra. Románek ani vztah ale nikdy nepotvrdili, ani nevyvrátili. Asi největší skandál ale vznikl, když se Křenková nechala nafotit s Jiřím Langmajerem.

Nebylo to kamarádské posezení

V roce 2013 šokovaly veřejnost snímky Elišky Křenkové s o 23 let starším Jiřím Langmajerem. Hereckou dvojici tehdy zvěčnil jistý člověk v klubu, kde proběhl večer plný romantických dotyků, hlazení a polibků.

Podle pořízených fotografií od náhodného svědka rozhodně nešlo o o pracovní schůzku. "To nebylo kamarádské posezení. Na obou bylo vidět, že se znají dobře, a docela to mezi nimi jiskří," okomentoval zdroj Blesku, který pořídil a poskytl fotografie páru.

Herečka se tenkrát ke schůzce odmítla vyjadřovat, stejně jako Langmajer, který byl krátce po rozchodu s manželkou Kamilou a akorát začínal nový vztah s Adélou Gondíkovou."Já vím, kvůli čemu mi voláte. Ale rozhodně se k tomu vyjadřovat nebudu," sdělila Křenková a zavěsila.

Ačkoliv důkazy v podobě snímků byly více než jasné, Gondíková nad úletem svého partnera přivřela oči. Ostatně už to bylo podruhé, podobně známému lamači dívčích srdcí prošel románek s herečkou Mášou Málkovou. Přelétavost ale už má Langmajer dávno za sebou a dnes je oddaným manželem Adély Gondíkové a na jiné ženy nemá ani pomyšlení.

Fanoušci o soukromí Křenkové téměř nic neví

Související články