Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miroslav Hanuš bude dědečkem. Jeho dcera Eliška je těhotná! Opustí seriál Ulici?

Miroslav Hanuš a jeho dcera
Miroslav Hanuš a jeho dcera
Zdroj: Profimedia

Miroslav Hanuš se brzy stane poprvé dědečkem. Eliška Hanušová si v červnu řekla ano s Kryštofem Bašusem a miminko na sebe nenechalo dlouho čekat. Požehnaný stav se herečce podařilo tajit několik měsíců.

Eliška Hanušová na rozdíl od většiny národa nezažila smolný rok, ale právě naopak. I přes pandemii se herečce dařilo nejen v kariéře, ale i v lásce.

V létě si vzala svého partnera Kryštofa Bašuse a pár měsíců po svatbě se novomanželům podařilo založit rodinu. 

Hanušová se stane maminkou poprvé a těhotenství tajila před veřejností dlouhé měsíce. Novinku oznámila na svém Instagramu dojemným textem, v němž vyznala manželovi lásku.

„Když jsme se před pár lety znovu potkali, bylo mi jasné, že bez tebe už nikdy. Rok nato ve společném bytě, za další rok zásnuby, minulé léto svatba.
Dneska čteš mému pupku, masíruješ mi bolavá záda, a když je mi fakt blbě, fandíš mi jak nikdo. Pro většinu byl poslední rok jeden z nejhorších, já si díky němu přijdu naopak o mnoho bohatší. Především o poznání, že ženy jsou totální bohyně a ženské tělo je zázrak! Jo a taky už vím, že to naše mimino bude nejkrásnější stvoření pod sluncem,“ oznámila Eliška Hanušová radostnou novinku svým sledujícím.

Miroslav Hanuš Miroslav Hanuš Zdroj: Profimedia

Těhotenství prý herečka nechtěla prozrazovat částečně i kvůli své roli v seriálu Ulice, kde je jednou z hlavních postav.

„Ráda si střežím své soukromí, ale v tomto případě jde hlavně o vedlejší efekt dnešní nelehké situace, kvůli které mě diváci nemohli vidět třeba v divadle, kde by to na mně už dávno poznali. Navíc moje role v Ulici neprožívá nejjednodušší období v životě, a těhotenství se do scénáře logicky moc nehodilo,“ řekla Hanušová webu iDnes.cz. Bude tedy pokračovat v natáčení a počítají s ní tvůrci i do budoucna, nebo bude muset seriál opustit? 

Miroslav Hanuš Miroslav Hanuš Zdroj: Profimedia

Fanoušci seriálu Ulice se nemusí obávat, oblíbená Bára Klímová v něm totiž zůstane, i když je její představitelka Eliška Hanušová těhotná.

Scenáristé přizpůsobili dějovou linku tak, že herečka bude chybět pouze v několika epizodách. „Elišce bych ráda za všechny v seriálu Ulice pogratulovala. Je to skvělá zpráva, která nám všem udělala radost. Scénář jsme museli s ohledem na Eliščino těhotenství upravit a děj seriálu přizpůsobit. Nejde zatím o nic dramatického a věříme, že se Eliška k natáčení Ulice alespoň částečně brzy vrátí,“ slíbila kreativní producentka Silvia Klasová v rozhovoru pro výše zmíněný web.

Na miminko se těší nejen samotná Hanušová, ale také její otec Miroslav Hanuš, který se stane poprvé dědečkem. Budoucí mamince gratulujeme a přejeme mnoho zdraví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky