Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miroslav Hanuš bude dědečkem. Dcera Eliška prozradila, jak v Ulici tajila bříško

Miroslav Hanuš a jeho dcera
Miroslav Hanuš a jeho dcera
Zdroj: Profimedia
Miroslav Hanuš a jeho dcera

Eliška Hanušová v karanténě rozhodně nezahálela. Hvězda Ulice se v létě vdala za svého přítele Kryštofa Bašuse a o pár měsíců později oznámila své těhotenství. Jak zvládá skloubit rodinný život s kariérou?

Eliška Hanušová se proslavila především díky Ulici, kde hraje postavu Báry Klímové. Herečka je dcerou Miroslava Hanuše, který je divákům také známý díky nekonečnému seriálu.

Hanušová se jako malá věnovala tanci, nejdříve klasickému baletu a později street dance. Cestou herectví se vydala až po vystudování gymnázia.

Minulý rok Eliška úspěšně dokončila DAMU, diplom ale nebyl její jediný úspěch v jinak pro mnohé náročném roce pandemie.

Po dodělané škole svatba, Hanušová má vše dokonale naplánované

Po úspěšném dokončení vysoké školy se Eliška Hanušová rozhodla posunout svůj vztah s dlouholetým partnerem Kryštofem Bašusem.

Svatba se konala v létě na rozkvetlé louce a herečka se tehdy podělila o krásný snímek z důležitého dne.

„Uprostřed kvetoucího sadu. Obklopení nádhernými lidmi. Zalití sluncem a bublinkami. Rodina,“ napsala Hanušová na svůj Instagram. Netrvalo dlouho a novomanželé založili rodinu. Těhotenství hvězda Ulice skrývala kvůli natáčení několik měsíců a dalo to prý zabrat hlavně stylistkám ze seriálu.

Herečka své těhotenství několik měsíců tajila

„Jsem vděčná všem přítomným, jak pěkně se starají o mé pohodlí a zejména o to, aby moje těhotenství bylo na Báře, mojí postavě, co nejméně poznat,“ řekla v lednu webu iDnes.cz Hanušová. Scénář Ulice museli tvůrci kvůli jejímu těhotenství lehce poupravit.

Zda nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka, si zatím nechává pro sebe. „To minimálně do porodu zůstane naším rodinným tajemstvím,“ prozradila na Instagramu oblíbená herečka.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky