Eliška Bučková vztah s podnikatelem Radkem Váchou potvrdila na začátku letošního roku, o románku se ženatým mužem si ale v té době už cvrlikali i vrabci na střeše.

Pár měsíců před přiznáním Bučkové se totiž Blesku podařilo modelku vyfotit v náruči Váchy. Tehdy také vyšlo najevo, že pohledný muž je stále ženatý.

Manželka Váchy se ovšem nechtěla vzdát bez boje a nevěrníka si dokonce jednou přijela vyzvednout přímo k Elišce před dům. Složitý milostní trojúhelník nakonec dopadl ve prospěch Bučkové, která se po mnoha měsících skrývání konečně ukázala s partnerem na veřejnosti.

Být maceškou je boží

Radek Vácha má z bývalého vztahu dva potomky, o které se bezdětná Eliška Bučková s radostí stará a bere to jako praxi na vlastní mateřství. Začátky ale nebyly jednoduché a modelka prý zužitkovala své zkušenosti lektorky na dětských táborech.

"Být maceškou je strašně boží. Maminky, které plánují mít dítě, s tím počítají a postupně ho vychovávají, ale ženy, které si najdou muže s dětmi, k nim přijdou zničehonic a mají se starat, a přitom třeba vůbec nemají zkušenosti," pochvaluje si Bučková, která se do těhotenství zatím sama nežene. Už role nevlastní matky jí totiž obrátila život naruby.

"Díky Bohu, že mám ty zkušenosti z dětských táborů, jinak se přiznám, že bych si s kluky vůbec nevěděla rady, ale je pravda, že od té doby, co se s nimi znám, se můj život opravdu změnil," dodala pro eXtra.cz.

Eliška Bučková je po uši zamilovaná

Související články