Eliška Bučková se poprvé o svém vztahu s podnikatelem Radkem Váchou promluvila v roce 2022. Tehdy už si ale o románku s ženatým mužem štěbetali i vrabci na střeše.

„Byl to výjimečný rok. Plný emocí, změn, radosti, slz, bolesti, výčitek, lásky, štěstí. Od začátku jsme si řekli, že vždycky budeme konat v pravdě, lásce a ve svobodě. Naše láska a rozhodnutí bylo těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje. Ale jsme jenom lidi, kteří se do sebe zamilovali tak jako nikdy v životě. A děkuji bohu, že dnes už snad mohu říct, že dnes jsme všichni šťastní a možná i víc než kdykoli předtím,“ napsala tehdy modelka na svůj Instagram.

Dvojice už spolu dokonce nějaký čas bydlí v domečku za Prahou a často s nimi tráví čas i dva synové z Váchova předchozího vztahu. Ačkoliv je nyní Bučková konečně šťastná, začátky s ředitelem autosalonu rozhodně nebyly procházkou růžovým sadem.

Manželka dělala scény před domem

Když se novinářům poprvé podařilo zachytit Elišku Bučkovou s jejím novým přítelem, brzy vyšlo najevo, že je Radek Vácha ženatý. Manželka podnikatele se tehdy za svého nevěrníka prala jako lvice a jednou dokonce ztropila scénu, když si pro něj přijela přímo k Bučkové před barák.

Nakonec milostný trojúhelník „vyhrála“ právě sexy brunetka, která v minulosti randila se slavným rybářem Jakubem Vágnerem. Váchu přijala Eliška i s jeho dvěma potomky, které bere jako vlastní.

"Být maceškou je strašně boží. Maminky, které plánují mít dítě, s tím počítají a postupně ho vychovávají, ale ženy, které si najdou muže s dětmi, k nim přijdou zničehonic a mají se starat, a přitom třeba vůbec nemají zkušenosti," svěřila se modelka před časem webu extra.cz s tím, že sama těhotenství zatím neplánuje.