Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eliška Bučková se ve Varech odvázala: Líbačka s ženatým podnikatelem!

Eliška Bučková
Eliška Bučková
Zdroj: Profimedia
Eliška Bučková

Eliška Bučková už delší dobu randí s mužem, o kterém odmítá mluvit do médií. Není divu, podnikatel, se kterým se modelka stýká, je totiž ženatý. Romantická atmosféra ale zlákala zamilované hrdličky do Karlových Varů a jakmile padla tma, dvojice předvedla  divokou líbačku i další něžnosti!

Eliška Bučková několik let chodila s rybářem Jakubem Vágnerem, jejich vztah ale nakonec nevyšel. Od té doby modelka neměla žádnou vážnější známost, to se ale před časem změnilo.

Bývalá Miss se už delší čas vídá se ženatým podnikatelem, z pochopitelných důvodů se ale Eliška tímto vztahem příliš nechlubí.

Nedávno ale při jednom dostaveníčku vyfotil reportér Blesku velice bizarní situaci. Když milenec Bučkové odjížděl z jejího bytu, čekala tam na něj jeho manželka, která byla viditelně rozrušená. Ani to ale dvojici neodradilo a ve svém "zakázaném" poměru pokračují dál.

Bučková dorazila do Varů s ženatým podnikatelem

Stejně jako většina českých celebrit, ani Eliška Bučková si nenechala ujít aktuálně probíhající filmový festival v Karlových Varech a doprovod jí dělal právě zmiňovaný milenec.

Podnikatel evidentně neřeší, že ho nedávno přímo inflagranti nachytala manželka při zahýbání s krásnou Bučkovou a v milenecký vztah i nadále udržuje.

Ačkoliv se modelka na KVIFFu přes den tvářila, že k ní vysoký fešák nepatří, později se při koncertu kapely Monkey Business odvázala a projevila mu před přítomnými fotografy žhavé něžnosti.

Bučková se ztrácí před očima, může za to ženatý muž?

Když dohrála kapela a odešlo většina lidí, Eliška Bučková přestala vnímat se svým milencem přítomnost novinářů a začali se vášnivě objímat.

Známá modelka v tu chvilku vůbec neřešila, že je mohou vyfotit všudypřítomní paparazzi. Nabízí se otázka, zda už ženatý podnikatel své vztahy doma nevyřešil a nezažádal o rozvod, a proto už svou lásku k Bučkové neskrývá.

Eliška se ale poslední měsíce ztrácí před očima a fanoušci začínají mít obavy, zda náhodou opět nespadla do anorexie. Stres způsobený vztahem se zadaným mužem by totiž snadno mohl spustit tuto vážnou nemoc, se kterou modelka v minulosti opakovaně bojovala. 

Eliška Bučková v poslední době viditelně zhubla.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU