Nikol Leitgeb se nedávno probírala rodinným albem a narazila na nepříliš lichotivé fotografie ze svého dětství. "1. Věnec špekáčků, 2. V chodítku, když bylo ještě legální, 3. S radváncem, 4. Hrnec ve stanu," napsala influencerka s humorem sobě vlastním.

Fanoušci pak začali houfně komentovat, že si Leitgeb porodila vlastní klony, jelikož oba synové skutečně jakoby jí z oka vypadli. "No z oka úplně ne, no," pobavila opět své sledující.

"Ahá! Ty kluci jsou po tobě takový řízci," přidala komentář například Aňa Geislerová a příspěvek zaujal i Elišku Bučkovou. "Holka, taky při pohledu na tebe nikdo neřekl: nádherná, překrásná, jako princezna nebo víla, ale pouze roztomilá? Já to totiž měla přesně tak, ale věř mi, ze tys byla mnohem krásnější, já byla přece jen spíš víc roztomilá," okomentovala modelka a jako důkaz později přidala vlastní sérii retro záběrů z dětství.

Každý na mě reagoval jedním slovem roztomilá

"Je málo věcí, ve kterých se dá trumfnout Nikol Leitgeb, ale myslím si, že v tomto trošku vedu. Tehdy mi nikdo neřekl, že jsem krásná, každý na mě reagoval jedním slovem roztomilá," napsala Eliška Bučková ke svým fotografiím z dětství.

I jí se podobně jako Leitgeb dostalo podpory od kolegů z českého showbyznysu. Dagmar Havlová pod fotkou zanechala tři srdíčka, Iveta Vítová zase vysmáté smajlíky.

"Já byla celkem ok do pěti, pak sešup k nepoznání," přidala vlastní zkušenost také zpěvačka Yvetta Blanarovičová. "Eliško, Nikolu jste už dávno trumfla. Umíte zpívat, tančit, sluší vám kroj. A jste hlavně svá a originální. Jo a vyhrála jste Českou Miss," vychvalují Bučkovou fanoušci.

Eliška Bučková se pochlubila snímky z dětství

Související články