Modelka Eliška Bučková ukázala svým sledujícím, jak vypadala jako malá holčička. Rozdíl v jejím případě byl znát poněkud na první pohled. Až do dospělosti ji trápily odstáté uši a špatný zrak, kvůli kterému nosila silné dioptrické brýle.

Z káčátka Miss

Půvabná brunetka vyhrála v roce 2008 Českou Miss. A to i přestože podle dobových snímků vypadala ve svých čtyřech letech jako roztomilý kudrnatý chlapeček. Následně ukázala fanouškům i fotografii, kde už má jako dívenka dlouhé, husté vlasy a pořádně silné brýle. „Tehdy mi nikdo neřekl, že jsem krásná, každý na mě reagoval jedním slovem ‚roztomilá‘,“ vzpomínala na dětství u fotografie, na které má korunku ve vlasech. Už jako malá po svém povolání a úspěchu v Miss toužila. Vzpomínky na dětství se v ní nejspíše odrazily až tak moc, že i po výhře v soutěži krásy si nechala udělat ještě pár estetických úprav jako jsou například nová prsa a zuby.

Pořád stejná

Svému štěstí šla od útlého věku naproti i Emma Smetana. Ta už odmala byla hvězdou koncertních pódií. “11. října 1997. Moje první stage appearance. Bylo mi devět, tři roky jsem zpívala ve sboru v rámci štrasburské konzervatoře, takže převážně v kostele, a najednou mě Věra Bílá vytáhla na pódium v narvaném klubu v Schiltigheimu, abychom si spolu zazpívaly E Daj Nasvali. Ty sametové šatičky od tatínka mám ve skříni a čekají na Lennonku, za pár let jí budou,” napsala ke snímkům, které přidala na své sociální sítě. Okaté a vlasaté dívence z fotografie láska ke zpěvu zůstala. Po řadě vlasových experimentů se nyní vrátila k přírodní barvě vlasů a vypadá tak, jakoby svému mladšímu já z oka vypadla.

Související články