Eliška Bučková před lety zaplatila tvrdou daň, aby se dostala na špičku tvrdého modelingového světa. Po svém vítězství v soutěži Česká Miss rodačka z Hodonína začala rapidně hubnout a její touha po štíhlém těle dospěla tak daleko, že u ní propukla mentální anorexie.

Bučková dlouho svou nemoc tajila, nakonec se jí ale podařilo anorexii porazit a naučila se drastické hladovky nahrazovat sportem a zdravým jídlem.

Za poslední tři měsíce ale modelka opět výrazně zhubla a ze všech stran se na ni hrnou dotazy, zda náhodou opět nepropadla poruše příjmu potravy.

Vztah se ženatým mužem Bučkové neprospívá

Od rozchodu s Jakubem Vágnerem si Eliška Bučková chrání své soukromí a o svých vztazích do médií vůbec nemluví.

Před časem se ale i přes opatrnost modelky provalilo, že se schází se ženatým podnikatelem. Blesku se pak dokonce podařilo zachytit scénku, kdy si na milence Bučkové počkala před domem jeho manželka a udělala mu žárlivou scénku.

Není divu, že Miss raději tento románek tají a veřejně se novým milencem nechlubí. Vztah se zadaným mužem ale Bučkové evidentně příliš neprospívá, místo toho, aby zářila štěstím, doslova se ztrácí před očima.

Modelka si musela vypnout komentáře, fanoušci o ni mají strach

Eliška Bučková ještě v květnu sdílela fotky v plavkách a vypadala skvěle. Od té doby ale modelka výrazně zhubla, čehož si všimli i její sledující.

Bývalá Miss ale veškerou kritiku na svou vychrtlou postavu ze svého Instagramu smazala a následně raději zcela zakázala fanouškům možnost komentovat její příspěvky.

Sama Bučková se zatím ke svému rapidnímu hubnutí nevyjadřuje a obavy okolí ignoruje. Zda za jejím vzhledem stojí vztah se ženatým podnikatelem a stres způsobený touto nepříjemnou situací, nebo modelka opět bojuje s poruchou příjmu potravy, zůstává zatím tajemstvím.

Modelka je kost a kůže.

Související články