V seriálu se chopil role správce zámku, kde se část příběhu odehrává. “Je to taková, řekl bych, záporná postava, která má určitý vliv na knížete Adama a jeho ženu Terezii. A já se snažím ovlivňovat různé postavy ve svůj prospěch. Protože předpokládám, že jeden syn, který je v diplomacii, mi zařídí pro mou rodinu šlechtický titul, jiný syn zas prostřednictvím kléru. A takhle nastrkávám všelijaké dlouhé prsty, abych z toho měl prospěch,” vysvětlil Milan Šteindler s tím, že si záporáka velice užívá.

Daleko méně si ale seriál užívají televizní diváci. Na Československé filmové databázi má velmi nízké hodnocení, a to pouhých osm procent. I přes to, že sledovanost stále klesá, se ale na televizní obrazovky nejspíš dostane minimálně druhá série. Televize Prima totiž její natáčení odsouhlasila předem, protože předpokládala, že úspěch bude výrazně vyšší.

Podle původního plánu mělo vzniknout řad několik, přičemž každá se měla věnovat jiné ústřední dvojici romantických hrdinů. Zda tomu tak po fiasku skutečně bude, není jisté. Natáčení druhé řady ale podle dostupných informací již probíhá.

Budoucnost seriálu je nejistá

Již zmiňovaný Milan Šteindler, se kterým měla redakce Kafe.cz možnost mluvit, ale nic takového překvapivě nepotvrdil. “V seriálu sice hraji, ale co se týká pokračování, tak vám bohužel nic neřeknu, protože nic nevím. Jak to bude dál, mi zatím nikdo neřekl, takže opravdu nemám jak sloužit,” sdělil omluvným hlasem.

Možností, jak si překvapivou odpověď vyložit, je několik. Je možné, že televizní produkce do budoucna nepočítá se stejným hereckým obsazením. Případně může být natáčení druhé řady více nejistý projekt, než se povídá. Redakce Kafe.cz se proto pokusila kontaktovat přímo tým, který na seriálu pracuje. Do vydání článku ale nezískala odpověď.

Související články