Jakub Štáfek se v posledních letech společenským akcím spíše vyhýbá a věnuje se převážně své rodině. Bývalý pařmen ale před pýr dny udělal výjimku a dorazil na premiéru minisérie Extraktoři, kde společně s Pavlou Gajdošíkovou a Janem Révaiem ztvárňuje hlavní roli.

"Jsem člověk, který pomáhá lidem v zahraničí, když jsou v nouzi," okomentoval svou postavu pro Expres. Kvůli natáčení musel dvojnásobný tatínek strávit měsíc v zahraničí, konkrétně v Turecku.

"Byli jsme v Turecku na hranicích s Íránem a s Arménií," prozradil Štáfek, pro kterého vůbec nebylo jednoduché odloučení s manželkou Dominikou a starší dcerou Olivií. "Nebylo to příjemné," přiznal Jakub a dodal, že jeho mladší dcerka Jasmínka tou dobou ještě pravděpodobně nebyla ani na cestě.

Bude to velký

Péče o rodinu a dvě malé děti je velice náročná a Jakub Štáfek přiznává, že skloubit vše s prací není vůbec jednoduchý. Herec je prý velice unavený, rodinný život si ale přesto nemůže vynachválit.

Svou krásnou manželku Dominiku potkal během natáčení seriálu Specialisté a svatba proběhla loni v létě. Letos v srpnu se pak dvojici narodila druhá holčička, dcera Jasmínka.

"Otcovství si užívám. Jsem tady na premiéře, zítra potřebuju fungovat, takže se na to podívám, pokecám s přáteli a půjdu domů," sdělil herec zmíněnému webu. Aktuálně se kromě otcovské role věnuje natáčení pokračování Vyšehradu. "Je na co se těšit, bude to velký," slibuje Štáfek všem fanouškům. Film sám nejen režíruje, ale také v něm ztvárňuje hlavní roli legendárního Julia Lavického.

Související články