Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dvojnásobná matka Radka Fišarová

Dvojnásobná matka Radka Fišarová
Dvojnásobná matka Radka Fišarová
Zdroj: Muzikál Quasimodo

Zpěvačka Radka Fišarová přivezla ukázat do divadla devítitýdenního syna

Z porodnice rovnou na scénu! České celebrity si v ničem nezadají s těmi hollywoodskými a místo mateřské se vrhají do práce. Další slavnou maminkou, která dva měsíce po porodu naskočí zpět do muzikálového kolotoče, je RADKA FIŠAROVÁ (34). Ta se už 1. března vrací do romantického muzikálu Quasimodo, který opustila krátce po jeho premiéře 11. listopadu 2011.

Diskutujte: Neuspěchávají podle vás zpívající maminky po porodu návrat do práce?

Oskar Hána, syn Radky Fišarové a herce Jiřího Hány Oskar Hána, syn Radky Fišarové a herce Jiřího Hány Zdroj: Muzikál Quasimodo

Devítitýdenní Oskárek Hána si přijel s maminkou do Divadla Hybernia ujasnit všechny podrobnosti jejího návratu na scénu. A jeho první návštěva se neobešla bez pořádného pozdvižení, přivítat jej přišlo celé divadlo. Benjamínka romantického muzikálu Quasimodo ale prý víc než všechny ty „tety“ a "strejdové" zajímalo, jak to bude mít s kojením, když bude maminka zrovna hrát. „Oskárek je totiž spíš Otesánek, zřejmě potřebuje nahnat ten měsíc, o který přišel dřív na svět. Ale když má plné bříško, tak je jako každý správný chlap úplně v klidu,“ směje se Radka, která už 1. března znovu oblékne kostým Esmeraldiny matky Guduly. Mateřství ji tedy nemine ani na scéně. „Těhotenství jsem si užívala, jak to jen šlo. A upřímně jsem se těžko loučila s miminkem v bříšku. Je to jedinečné období, ale naštěstí ještě lepší je to po narození. Je to prostě zázrak,“ prozradila zpěvačka. Tu kromě mateřských povinností aktuálně zaměstnávají také přípravy představení Edith – vrabčák z předměstí, v němž ztvární svou oblíbenou francouzskou šansoniérku. Vystoupení s podtitulem „taneční muzikál“ navíc odzpívá celé ve francouzštině. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky