Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další rána pro Donalda Trumpa. Dle Bilého domu chystá Melanie rozvod

Melania Trump
Melania Trump
Zdroj: Profimedia.cz

Hovoří se o tom už roky, teď by na to mělo konečně dojít. Vztah Donalda Trumpa a jeho manželky Melanie se dost možná potýká s nevyřešitelnými problémy. Bývalý pobočník Donalda uvedl, že je rozvod na spadnutí!

Často se proslýchalo, že manželství Donalda Trumpa a Melanie není tak úplně ideální. Teď to však vypadá, že mu dost možná bude brzy konec. Nově se totiž objevily spekulace o tom, že se prý Melania nemůže dočkat, až se rozvede. Informace se začala šířit poté, co byl v sobotu prohlášen za výherce amerických prezidentských voleb Joe Biden.

„Melania počítá každou minutu než bude Donald pryč z prezidentské kanceláře. Potom se s ním chce rozvést,” nechal se podle webu Daily Mail slyšet bývalý pobočník Donalda Trumpa Omarosa Manigault Newman.

Melania Trump v Bílém domě bydlet nechce. Melania Trump v Bílém domě bydlet nechce. Zdroj: Profimedia.cz

Donald Trump se se svou porážkou velmi těžce vypořádává a stále není schopen si ji připustit. Podle něj jsou výsledky zkreslené a Donald Trump se dokonce hodlá obrátit na Nejvyšší soud, aby věc projednal. Joe Biden obdržel ve volbách 74 milionů hlasů, tedy o 4 miliony více než jeho soupeř Trump. Zároveň obdržel více hlasů než jakýkoliv jiný kandidát v historii amerických prezidentských voleb. 

V souvislosti s americkými prezidentskými volbami se také začaly šířit obavy z nejzůnějších demonstrací, které by po odhalení výsledků mohly nastat. Do dnešního dne však k žádným velkým protestním akcím nedošlo.

Donald Trump Donald Trump Zdroj: profimedia

O manželství Donalda Trumpa a Melanie se dlouho spekulovalo. V minulosti například na povrch vyšly informace o tom, že dvojice ani nesdílí jednu ložnici. Jejich vztah by se tedy dal spíše přirovnat ke vztahu obchodnímu. Byli spolu jen na oko. 

„Kdyby ho Melania opustila v době, když byl prezidentem, znamenalo by to pro něj i pro i obrovské ponížení. On by ji za to zcela jistě potrestal,” nechal se ještě slyšet Omarosa.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU