Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se opět vrátila do Česka, Tolkki ještě s příjezdem váhá

Tolkki Gottová
Tolkki Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se  vrátila ze své cesty do Finska, kam si odletěla zařídit bydlení a zastavit rozvod s Timem Tolkkim. Místo očekávaného štěstí ale přišlo rychlé zklamání. Kromě toho, že problémový muzikant nemá ani korunu, a nezvládá splácet své dluhy

Dominika Gottová se před rokem vrátila po dlouhých letech do České republiky a věřila, že odchod od manžela pro ni znamená úplně nové začátky.

Jenže, prvorozenou dceru Karla Gotta stále doháněla její minulost. Do Prahy dorazila bez koruny a trvalo několik měsíců, než si mohla dovolit vlastní garsonku! Do práce v baru ji navíc chodili pravidelně okukovat zvědaví fanoušci a to plaché Dominice na náladě moc nepřidalo.

Dominika Gottová

Situace v Čechách byla pro Gottovou nakonec natolik neúnosná, že jediným řešením bylo z rodné země znovu prchnout do Finska. Toto rozhodnutí ale může mít pro dceru slavného zpěváka fatální následky! Ostatně to potvrdila i sama Dominika, která po dvou týdnech v přítomnosti Tolkkiho chtěla skočit z pátého patra hostelu! A to nejspíš netuší, jaké aktivity její manžel rozjíždí na Facebooku!

Timo Tolkki už v minulosti svou manželku Dominiku Gottovou zklamal, i přes to od ní dostal ale další šanci. Už z rozhovorů s Tolkkim ale bylo jasné, že situaci s návratem bere trochu jinak, než jeho žena!

Timo Tolkki

Zatímco Dominika hlásá do éteru, jak Tolkkiho miluje, on s reportéry Expresu hovořil o rande s jakousi Isabelle! "Teď jsem v Mexiku na hotelu. S Isabelle se asi uvidíme večer, měli jsme se už vidět včera. Do České republiky se chystám nejdřív v dubnu, do té doby chci nahrávat album. Narozeniny budu slavit taky v Mexiku. S Dominikou jsem denně v kontaktu," mlžil finský hudebník.

Před svým odletem za Gottovou do Finska měl ale Tolkki několikaměsíční románek s Mexičankou Ingrid Bell, a podle všeho to vypadá, že je do ní stále zamilovaný až po uši, a hodlá bojovat o její přízeň!

Dominika Gottová

"Neviděli jste někdo Ingrid Bell? Pokud o ní cokoliv víte nebo uslyšíte, dejte mi vědět," sháněl nedávno Tolkki svou milenku a to v době, kdy měl být ve Finsku s Gottovou!

Nyní je hudebník na cestě do Mexika a na Facebooku opět začal svou milovanou Ingrid nahánět! "Pokud někdo se srdcem uvidí tento status, vyřiďte jí, že s ní potřebuji mluvit. Víc, než kdy předtím," tesknil opět nad mladou Mexičankou a v komentářích dokonce vysvětlil, proč je na něj aktuálně naštvaná!

Dominika Gottova s Karlem Gottem.

"Je to mnohem komplikovanější, než si myslíte. Je to hodně o mně. Opustil jsem ji třikrát úplně bezdůvodně a nyní si vybírám daň," nebojí se Tolkki psát o milence na svou veřejnou zeď! Zda Gottová o manželových aktivitách ví, nebo je záměrně přehlíží, to si můžeme jen domýšlet. Nezbývá než doufat, že špatné rozhodnutí Dominiky vrátit se k nevěrnému a psychicky nemocnému metalistovi pro ni nebude mít fatální následky...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky