Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Myslivcová v Like Housu boduje: Omládla jsem tady tak o 10 let, tvrdí

Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Zdroj: TV Prima
Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová je nejstarší účastnice Like Housu a fanoušci pořadu předem očekávali, že bude podobně neoblíbená jako její předchůdkyně Agáta Hanychová. Extravagantní blondýnka ale mezi mladé influencery skvěle zapadla a zatím sklízí od diváků samé pozitivní reakce na své vystupování v TV.

Osm influencerů zavřených na tři měsíce v jedné vile. Kanál Prima SHOW zařadil pro programu na základě úspěchu předchozích dvou řad pokračování reality show Like House a hlavním tahounem této série je modelka Dominika Myslivcová.

Kontroverzní blondýnka má k obrazovkám nalákat také starší generace diváků. "Je to neuvěřitelné! Bude to pro mě obrovská zkušenost. Mám ambici vyhrát, jsem soutěživá holka," smála se Dominika před svým nástupem do vily.

"Dominika Myslivcová je v českém prostředí vnímána tak trochu kontroverzně, a přiznávám, že je to pro show přínos. Myslím, že diváky zajímá, jak se osobnosti známé ze sociálních sítí nebo i tradičních médií budou chovat v jedné vile pod dozorem kamer. A ten, kdo říká, že ho to nebaví, tak právě toho to baví ještě víc než ostatní," vysvětlil kreativní producent Pavel Nosek, proč vybrali tvůrci zrovna Myslivcovou. Nakonec se jim sázka na vnadnou blondýnku skutečně vyplatila.

Myslivcová příjemně překvapila

Dominika Myslivcová si postavila kariéru na své image hloupé blondýnky a mnoho lidí ji zrovna dvakrát nemuselo. Svým nástupem do Like Housu si ale kontroverzní hvězdička velice polepšila.

Po pár epizodách reality show se Myslivcová stala jasným favoritem na výhru a lidé ji v komentářích opěvují.

"Já se zas upřímně na vás moc netěšila. Naopak jste mi náhodou extrémně sympatická," přiznávají bývalí hateři, že se jejich názor na modelku rychle změnil. Sama Dominika je z natáčení nadšená a tvrdí, že dokonce ve vile omládla o deset let.

Více pozitivní energie

"Řeknu vám, než jsem do tohoto projektu šla, tak se mě lidi okolo neustále ptali, jak to budu vlastně zvládat s partičkou mladších tiktokerů. A že se v tom Like Housu prostě zblázním. Ale víte co? Já si to normálně užívám. Venku jsem tak nějak neustále něco řešila a do toho ještě moje velké stěhování. No nikdy by mě nenapadlo, že se tady nabiju pozitivní energii víc než na Maledivách. Ačkoliv neříkám, že dovolenou nepotřebuji taky. Každopádně, omládla jsem tady tak o 10 let," přiznala  Dominika Myslivcová svým fanouškům na Instagramu.

Česká Barbie si pobyt s partičkou mladších influencerů užívá a bere ho to jako dobře placenou dovolenou.

Zatím ve vile nedošlo k žádným vyhroceným situacím, ve kterých by figurovala Dominika, necháme se tedy překvapit, zda celou soutěží propluje takto hladce nebo se něco zvrtne.

Dominika Myslivcová je z pobytu v Like Housu prozatím nadšená

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky