Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Myslivcová ukázala své křivky a fanoušci jásají: Konečně holka krev a mlíko

Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Zdroj: Profimedia
Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová tráví většinu času na exotických dovolených a aktuálně si užívá slunce a moře na Seychelech. Česká Barbie se po příjezdu pochlubila fotkami v plavkách, ze kterých zvlášť pánské části sledujících spadla brada.  

Dominika Myslivcová před pád dny opustila Českou republiku a plní si své cestovatelské sny. Tentokrát se influencerka vydala na Seychely a odtud pravidelně nahrává svým sledujícím fotky v plavkách.

Česká Barbie má opravdu skvělou postavu a ráda ji na Instagramu dává všem na odiv. "Sakra ty šutry tady jsou faaakt fotogenické. Posílám pozdrav do Česka z nejhezčí pláže, na které jsem zatím byla," napsala modelka k fotce od moře.

Myslivcová pak přiznala, že si po covidové pandemii uvědomila, jak jí cestování chybělo a že by se ráda tomuto finančně náročnému koníčku začala ráda věnovat.

Konečně normální ženská 

"Tak jsem zatáhla pupek a s dovolením jsem se cvakla, protože tohle místo si o fotku přímo říkalo. Na světe je tolik krásných míst. Asi musím otevřít mapu a začít zase plánovat. Tip na další dovolenku?" zeptala se Dominika Myslivcová svých sledujících na rady ohledně další dovolené.

Mezi spoustou tipů se modelce v komentářích často opakovaly pochvaly na její oblé křivky. 

"Konečně někdo ukazuje i fotky jak vypadá normální ženská moc krásný užívejte," shodují se fanoušky, které polonahé fotky blondýnky přivádí do varu. Jelikož se Dominika chystá i na další cesty, bude nejspíš v podobném trendu sexy fotografií pokračovat. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky