Když se před devatenácti lety začal vysílat seriál Ulice, jednu z rolí tehdy dostala také modelka Dominika Kadlčková. Křehká blondýnka tehdy ztvárnila Adrianu Peškovou, po které pokukoval mimo jiné Jakub Štáfek a patřila mezi největší krasavice na place. 

Když se po mnoha letech začalo připravovat pokračování nejdéle vysílaného českého seriálu, produkce ale Dominiku znovu neoslovila a její roli převzala herečka Šárka Vaculíková Krausová. A jak půvabná modelka prozradila, vůbec jí to nevadilo. 

“Nikdy jsem po herectví netoužila a ani jsem se nikdy být herečkou necítila. Když jsem se zpětně viděla v seriálu Ulice, strašně jsem se za svůj výkon styděla. Navíc když se má postava vracela zpět, roli mi znovu nenabídli, což mi vůbec nevadilo,” přiznala po letech v rozhovoru pro iDNES.cz.

Nápadníky střídala jako ponožky

V době své největší slávy na sebe často poutala pozornost ne zrovna pozitivním způsobem. Říkalo se o ní, že je děvče tak trochu do větru a nápadníky střídá velmi často. Nějakou dobu randila s fotbalistou Jiřím Böhmem, později byla spojována s Pavlem Nedvědem nebo Sámerem Issou.

Další věcí, která budila rozpaky, pak byla její extrémní štíhlost. Dlouhou dobu ji média podezřívala z anorexie, teprve časem ale Dominika Kadlčková přiznala, že za jejími proporcemi stály zdravotní problémy. 

“Všichni si mysleli, že mám anorexii a proto jsem tak hubená, ale měla jsem zúžený jícen a nemohla jsem jíst. Vážila jsem pod padesát kilo, i když měřím 175 centimetrů. Musela jsem jít na operaci,” svěřila se redakci Blesku. 

Utekla hrobníkovi z lopaty

Bohužel se po zákroku vyskytly komplikace. Zdravotníci totiž zanedbali pooperační péči a modelku postihla klinická smrt. Nemohla jsem dýchat, byla jsem připoutána na přístroje. Myslela jsem, že už bude se mnou konec. Měla jsem také velké problémy se zády. Zničila jsem si zdraví na taneční konzervatoři,” vysvětlila kráska. 

Dát se po zdravotní stránce do kupy jí trvalo dlouhé dva roky. Zdraví bylo ostatně prý také důvodem, proč se nakonec rozhodla skončit v Ulici a raději se soustředit jen sama na sebe. Modelingu se poté věnovala v zahraničí a doma o ní tak nebylo příliš slyšet.

V roce 2017 si navíc utrhla pořádnou ostudu, když byla přistižena, že v pražské Tróji pod vlivem alkoholu bourala a narazila do auta reprezentanta ve skikrossu Radima Palána. Poté se pokusila využít ženské zbraně, aby dopravní karambol s Palánem mohla vyřešit domluvou, ke své smůle ale nepochodila. 

“Usoudil jsem, že to nejde řešit bokem, a vytočil 158. Když jsem navázal spojení s operátorem, začala od nehody utíkat,” uvedl tehdy sportovec pro pořad Top Star. 

Zodpovědnost za událost ale nakonec přijala. “Klientka uhradila poškozenému prostřednictvím pojišťovny veškerou škodu na automobilu, náklady spojené se zapůjčením náhradního vozidla, částečné náklady spojené s fyzioterapií a především nemajetkovou újmu ve výši 10 000 korun,” uvedl tehdy její právník.

Veřejnosti se straní

Možná to byla právě tato událost, která přiměla Dominiku Kadlčkovou jít do sebe a zcela změnit svůj život. Rozhodla se, že půjde studovat vysokou školu a z veřejného života se zcela stáhla. 

“Jsem teď na dvou školách současně, přišlo mi, že vůbec nic nevím. Studuji vysokou školu veřejné správy a tudy asi povede má budoucí pracovní cesta. Našla jsem se v tom. Je až neuvěřitelné, kolik je neziskových organizací i charitativních projektů a lidi se v nich ztrácí. Mnohdy i peníze nejdou tam, kam mají. To bych chtěla změnit,” popsala své nové profesní zaměření pro iDNES.cz.

Od té doby po ní není již roky ani vidu, ani slechu. Na společenské akce nechodí a profil na sociální síti má pro zraky veřejnosti uzavřený. Novinky ze svého života již sdílí pouze se svými nejbližšími.

Související články