Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nečekaná změna postoje Dominiky Gottové: Konečně ustoupila Ivaně Gottové

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová ještě nedávno dělala problémy ohledně chystaného dokumentu o jejím otci, Karlu Gottovi. Nečekaně ale svůj postoj změnila a díky tomu brzy dílo spatří světlo světa!

Karel Gott před svou smrtí dokončoval hned dva důležité projekty. Dopisoval svou autobiografii a současně se věnoval natáčení dokumentu o svém životě!
Natáčení dokumentu se ujala Olga Špátová, jenže po smrti zpěváka se začaly objevovat první komplikace!

Dominika Gottová odmítla zveřejnit záběry z loňského roku, kdy přijela za otcem na návštěvu z Finska, a dle svých slov v té doby nevypadala zrovna nejlépe.

Proto požádala režisérku, aby ji vystřihla, jenže, film už byl v té době téměř dokončen a pro celý tým to byl veliký problém!

Dominika Gottová způsobila u natáčení dokumentu zmatky

"Nepřeji si záběry zveřejnit, necítím se na nich dobře, je to moje přání," tvrdila ještě před pár týdny Dominika Gottová! To přidělalo nejednu vrásku nejen tvůrkyni dokumentu Olze Špátové, ale i vdově po zpěvákovi Ivaně Gottové!

Film byl již v dokončovacím procesu a odstranění scén s Dominikou by zabralo další desítky hodin práce!

Naštěstí se ale nejstarší dcera Karla Gotta nakonec umoudřila a ustoupila! Díky tomu se fanoušci dokumentu dočkají již po létě!

Karlu Gottovi na dokumentu velmi záleželo

"Já jsem Olze Špátové řekla, že nechci celý ten projekt kazit, že nechci zničit tátovu poctu. Na těch záběrech vypadám hrozně, ale přežiju to," překvapila Dominika Gottová v rozhovoru pro Blesk.cz změnou postoje!

"Ptala jsem se ještě na možnost, zda můžeme dotočit aktuální záběry po mém návratu do Prahy, například u tatínkova hrobu. Aby lidé viděli, že jsem se od loňského léta změnila k lepšímu. Snad to bude realizovatelné," popsala Gottová svou vizi, v tom už jí ale nejspíš nikdo nevyhoví!

Jelikož je dokument hotový a na podzim ho již diváci uvidí v kinech, žádné zásahy už nejsou v plánu! Tak snad už nebude prvorozená dcera Gotta své stanovisko měnit, fanoušci se totiž filmu nemohou dočkat!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky