Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová zrušila rozvod s Tolkkim. Společně požádali o sociální bydlení

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová všechny šokovala svým rozhodnutím zrušit rozvod s Timem Tolkkim! To ale není vše, co dcera Karla Gotta plánuje, chystá se opět natrvalo vrátit do Finska, a s manželem už požádala o sociální bydlení

Dominika Gottová se minulý týden nečekaně sbalila a odletěla do Finska. Prvorozená dcera Karla Gotta nejprve mlžila, za jakým účelem se rozhodla vyrazit z Prahy, netajila se ale tím, že se její výlet týká rozvodu s Timem Tolkki.

Nakonec Gottová přiznala, že nejela rozvod dokončit, ale žádost naopak stáhla, a hodlá s manželem začít začít nový život!

"Rozhodla jsem se rozvodové řízení zastavit. Ráda bych s manželem obnovila vztah. Na rovinu říkám, že ho stále miluji," šokovala veřejnost svým rozhodnutím! Slavíkova dcera navíc nezahálí a do Čech se hodlá vrátit už pouze kvůli formalitám a chce žít ve Finsku!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová na konci minulého roku opustila svého manžela a odjela z Finska. Jedním z důvodů byly více než půlroční dluhy na nájemném, díky kterým ze dne na den skončili manželé na ulici!

To ale nejsou jediné starosti této dvojice, finský hudebník sám dluží více než dva miliony korun, a Gottová se za poslední roky také dostala několik set tisíc do mínusu!

Ačkoliv oba musí splácet veliké částky, Gottová se nebojí, a už se pevně rozhodla, že se do Prahy nevrátí. Jediné, co ji ještě čeká je ukončit pracovní poměr v lahůdkách, a dát výpověď ve své garsonce, a pak už jí nic nebrání z České republiky natrvalo odejít!

Timo Tolkki Timo Tolkki Zdroj: Profimedia

"Nechci to veřejně komentovat, je to naše soukromá záležitost. Ale ano, pokud vše dobře dopadne, rádi bychom znovu žili ve Finsku," řekla dle tvrzení deníku Blesk Gottová webu Aha.

Jelikož mají oba manželé aktuálně hluboko do kapsy, jediná možnost pro ně byla dle stejného zdroje si požádat o sociální bydlení!

Poslední dny spala Gottová a Tolkki v Helsinkách po hostelech, a běhali společně po úřadech, kde se snažili zařídit vše potřebné. Otázka bude, zda jim vzhledem k dluhům město potřebnou pomoc vůbec poskytne...

Timo Tolkki Timo Tolkki Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU