Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vědma o Dominice: Tolkki ji zfanatizoval, až se od něj odpoutá, přijde láska

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová nezažívá zrovna nejšťastnější období. V minulosti přiznala problémy s alkoholem a její opuchlá tvář značí, že by je ještě pořád mohla mít. Vztah s manželem Timo Tolkkim také nemá vyřešený. Do života jí přitom má podle vědmy Graciely vstoupit nový muž. To by se ale nejdříve musela oprostit od toho starého.

„Dominika je poslední dobou hodně uzavřená, smutná a osamělá. Mám pocit, že nemá štěstí v lásce. S člověkem, se kterým dříve byla, to nebylo takové, jaké si představovala. V kartách se ukázala i Ivana,“ popsala stav Dominiky Gottové vědma Graciela.

Naznačuje, že Ivana a Dominika se v lásce moc nemají, což ostatně není žádným tajemstvím. Dominika chce podle ní změnit svůj život od základů. „Snaží se žít jinak. Vidím ale i její stresy a deprese. Její psychika není vyrovnaná,“ tvrdí známá kartářka.

Dominika se necítí moc dobře

„Má pocit, že má kolem sebe falešné lidi. Měla by myslet pozitivně. Není to špatná dívka, je naopak velmi srdečná. Má v kartách boží oko,“ pokračuje. Prvorozená dcera Karla Gotta si zkrátka není jistá sama sebou.

„Dominika se zatím hledá. V nejbližší době, v letošním roce, ji čeká velké štěstí. Do života jí přijde muž, který ji opravdu bude milovat. Její přání, aby ji někdo miloval čistou láskou, se splní. Všechno však záleží na ní,“ prozradila Graciela, co Dominiku čeká.

Tolkki je pro ni nepřítel

„Přijdou velké změny. Ona nyní bojuje sama se sebou a chce jít dopředu. Jen se jí to momentálně nedaří. Ona se teď drží jednoho muže a to je chyba. Tenhle muž je pro ni nepřítel,“ tvrdí Graciela a potvrzuje, že řeč je o jejím současném manželovi Timo Tolkkim.

O tom Dominika tvrdí, že se s ním rozvede, ale skutek utek. „Ona se ráda baví a ráda se směje. Dříve svítila radostí,“ říká Graciela. Tolkki jí ale veškerý její oheň v těle krade. I když spolu oficiálně nejsou, Dominika na něj jistě občas myslí. O rozvodu nemluví vůbec a Tolkki tvrdí, že jsou spolu v kontaktu.

Dominika se bojí samoty

„Dominika od něj chce odejít, ale bojí se toho. Bojí se samoty. On ji bere veškerou energii. Až se od něj odpoutá, přijde životní láska. Není ve společnosti manžela šťastná. Už několikrát se rozhodovala, že od něj odejde. On jako by ji ovládal. Jako kdyby ji zfanatizoval,“ vysvětluje Graciela, proč si Dominika nemůže nikoho najít.

Nevyřešené záležitosti má také s již zesnulým Karlem Gottem. „Vyčítá otci spoustu věcí. Dost možná žárlí na Charlottku a Nelly Sofii. Ony měly tatínka a ona ne,“ říká Graciela a obrací další kartu.

„Opět se mi ukázalo rozhodnutí. Vidím ji i oslabenou i nemocnou. Jako kdyby měla jít do nemocnice či léčebny,“ předpovídá možnou hrozbu. „Všechno záleží jen a jen na ní. Měla by se rozhodnout a začít myslet na sebe. Od rozhodnutí nejde pořád utíkat,“ radí jí Graciela.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky