Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová: Ráda bych s manželem obnovila vztah. Stále ho miluji

Gottová Tolkki
Gottová Tolkki
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se definitivně rozhodla odejít z Prahy a vrátit se ke svému manželovi Timu Tolkkimu do Finska. Jaké má ale tato dvojka vyhlídky do budoucna? Karel Gott měl jasno!

Vztah Dominiky Gottové a Tima Tolkkiho byl první roky doslova zalitý sluncem, vše se ale začalo kazit po deseti letech, kdy u finského hudebníka vypukla duševní nemoc.

Tolkki sice několikrát vyhledal pomoc odborníků, vždy ale z léčby sešel a opět začal holdovat alkoholu a svou nemoc neléčil.

Vše vyvrcholilo vloni na konci roku. Tehdy se Gottová rozhodla utéct do Čech.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová přijela do Prahy s tím, že chce začít zcela nový život. Tvrdila, že chce splnit poslední přání svého otce a plánovala, že si dá svůj život dokupy.

Ještě nedávno si nejstarší dcera Karla Gotta byla jistá, že se k Tolkkimu nikdy nevrátí. O to více veřejnost šokovalo její rozhodnutí. "Rozhodla jsem se rozvodové řízení zastavit. Ráda bych s manželem obnovila vztah. Stále ho miluji," prozradila deníku Aha.

S manželem se viděla Gottová naposledy v červenci, přes to ale neváhala nasednout na letadlo směr Helsinky a začít s Tolkkim zařizovat společné bydlení! "Jezdili jsme po úřadech! Uvidíme, jak to všechno dopadne. Do Prahy se musím kvůli bydlení a práci vrátit. To, jestli se do Helsinek přestěhuji, ukážou příští týdny a měsíce," snažila se mlžit Gottová, nakonec ale musela s pravdou ven, s Tolkkim požádala o sociální byt a Prahu hodlá brzy opustit!

Jedním z důvodů, proč se rozhodla dcera Slavíka riskovat návrat do Finska byla anonymita, nezvládá totiž popularitu a pozornost médií!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Návrat do rodné země totiž Dominika Gottová původně viděla v růžových barvách, brzy ale poznala, že popularita jí znemožňuje dokonce i vykonávat běžné zaměstnání. Dcera Slavíka pracovala v lahůdkách v obchodním centru, a opakovaně si stěžovala, že se na ni lidé chodili dívat jako do zoo.

Obrovský tlak médií spojený s neustálou pozorností nechtěných hostů v práci nakonec přivedl Gottovou na zoufalou myšlenku o návratu do Helsinek. 

Timo Tolkki Timo Tolkki Zdroj: Profimedia

Není žádným tajemstvím, že Timo Tolkki je milovníkem alkoholu a konzumuje ho rád a v ne zrovna malém množství. To samé ovšem o Gottové tvrdí její bývalá kamarádka Šárka Rezková, u které dcera Gotta několik měsíců bydlela.

Finský muzikant navíc ještě před pár dny nahrával na sociální sítě fotky své mladé mexické milenky, která mu stále posílá veřejně srdíčka a kytičky na statusy. Zda o tomhle vůbec Gottová má tušení, opět můžeme jen hádat.

Jak nakonec dopadne návrat manželské dvojky, to ukáží až příští týdny. Do té doby čeká Gottovou ještě mnoho nepříjemného řešení. Kvůli její cestě do Finska totiž sociálka přerušila její nemocenskou a ona dostala vyhazov! Pokud by náhodou nevyšlo stěhování za Tolkkim, Dominika je aktuálně opět je bez práce, což celou situaci příliš nevylepšuje. Necháme se tedy překvapit, jak se situace ještě vyvine...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky