Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová spoléhala na Tima Tolkkiho: Ten zklamal na celé čáře

Timo Tolkki
Timo Tolkki
Zdroj: Profimedia
Timo Tolkki

Dominika Gottová ve Finsku před pár dny nastoupila na léčení a její manžel Timo Tolkki mezitím odletěl do Mexika vydělat nějaké finance. Jenže cesta za prací se Finovi příliš nevyplatila, z účasti na svých hudebních kurzech bude rád, když se mu vrátí peníze za letenku.

Dominika Gottová se po neúspěšném pokusu o nový život v Česku vrátila zhruba před měsícem do Finska. Dcera Karla Gotta kvůli letité konzumaci alkoholu a léků trpí hned několika vážnými diagnózami. Kromě cukrovky má Gottová ztučnělá játra, vysoký tlak a lékaři jí nedávno oznámili krutý verdikt – pokud se nepůjde léčit, může předčasně zemřít!

„Nabízeli mi léčení už v Praze, ale to jsem odmítla, protože jsem nechtěla být na očích lidem, kteří mne znají. Tuhle léčebnu ve Finsku znám, byla jsem tady kvůli nespavosti hospitalizovaná už na podzim 2018. A mám tady klid,“ vysvětlila Dominika Blesku, proč se raději rozhodla využít bezplatné léčby ve Finsku.

Slavíkova nejstarší dcera se do Helsinek odstěhovala za svým manželem Timem Tolkkim, od kterého před rokem a půl utekla. Nedostatek financí ale vyhnal hudebníka po pár dnech do Mexika, kam odjel vydělat nějakou korunu, jenže jeho plán mu zatím jaksi nevychází podle očekávání.

Timo Tolkki měl velké oči, na kurz mu ale dorazilo pouhých pět lidí

Timo Tolkki zažil před lety veliké úspěchy se svou metalovou kapelou Stratovarius, o to hůře snáší poslední roky úpadek ve své kariéře. Finský muzikant je zadlužený až po uši a ze všech sil se snaží vydělat si pomocí svého hudebního talentu, bohužel se mu to ale nedaří.

Před půl rokem zkoušel Tolkki uspořádat on-line koncert, lidé ale neměli o vstupenky zájem, a nakonec se živého přenosu zúčastnilo pouze několik věrných fanoušků. Následně se Timo rozhodl udělat sbírku, aby mohl vydat CD a následně odjet na turné, dostatek financí ale ani tady nezískal.

Dominika Gottová na tom není o nic lépe, aktuálně je bez práce, platí nájem ve dvou bytech, a na pomoc svého manžela spoléhala. 

Dominika Gottová je na vše sama, Tolkkimu se nedaří vydělávat

Dominika Gottová věřila, že se jejímu manželovi Timovi podaří vydělat v Mexiku nějaké peníze, zatímco ona bude v léčebně. Na finského muzikanta ale není příliš spolehnutí a každý jeho plán zatím skončil fiaskem.

Nejinak tomu je u Tolkkiho nových Masterclass, které již několik týdnů inzeroval na svém Facebooku a sliboval si velikou účast. Timo na svých lekcích chtěl učit mladé hudebníky, jak prorazit do světa showbyznysu.

„Masterclass se vydařil, ale měli jsme tam jen pět lidí. Bylo pro mě důležité definovat program, ale vážně nemá smysl investovat svůj čas a peníze v zájmu pouhých pěti lidí. Masterclass trvá tři hodiny. Jsem si jistý, že těch pět kluků, kteří tam byli, odcházelo velice šťastných za zkušenosti, které jsem jim předal. Kupodivu mnoho mých přátel, kteří mi slíbili svou účast, vůbec nedorazilo. Kdo můžete, šiřte to prosím dál, ať tam máme alespoň zítra více lidí,“ prosil Tolkki své sledující na Facebooku. Jelikož jen letenka z Finska do Mexika stála manžela Gottové pěkný balík, vydělat něco navíc pro něj bude, jak se zdá, velmi těžký úkol.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky