Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová v průběhu let: Stres a závislosti ji změnily k nepoznání!

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová neprožívá zrovna nejšťastnější období. Smrt otce ji velice zasáhla a kromě toho její manželství s Timem Tolkkim prochází obrovskou krizí. Jak se ale problémy projevily na vzhledu nejstarší dcery Karla Gotta? Za poslední čtyři roky se změnila v úplně jinou osobu!

Dominika měla ke svému tatínkovi Karlu Gottovi blízko, ačkoliv ji nevychoval. Jejich vztah ale prošel i fází hádek, protože Gott často nesouhlasil s chováním své dcery. Gottová má ohromné problémy si ve Finsku najít práci a už nějaký čas nepracuje, (podle posledních dostupných informací získala nedávno práci v sushi baru) stejně jako její manžel Tolkki, který sice pracuje, ale jako nepříliš úspěšný muzikant a tudíž nepřináší do rodinného rozpočtu téměř nic.

Z posledního turné po Americe podle slov Dominiky nedovezl dokonce domů ani korunu a tvrdil, že mu organizátoři akce nezaplatili. Tolkki trpí depresemi, se kterými se potýká už mnoho let a několikrát skončil v léčebně, takže díky své vážné nemoci není pro Dominiku zrovna velkou oporou, což sama přiznává. Po smrti Karla Gotta dokonce Timo ani nepřijel okamžitě domů, ačkoliv musel vědět, jak je jeho žena na dně. Navíc nechal Dominiku jet samotnou i na pohřeb do Čech, ani v tak smutné chvilce Timo manželku nepodpořil.

Ukázalo se, že psychicky labilní Tolkki vymyslel démonický plán, jak se dostat z finanční krize. Začal hlásat do médií, že se bude soudit o dědictví po svém tchánovi, Karlu Gottovi a že Dominika podle jeho slov dostala málo. "Chci dva miliony euro, nebo vilu na Bertramce," šokoval tchyni Ivanu Gottovou svými požadavky!

Naštěstí se Dominka od slov svého muže distancovala a chce nechat majetek otce projít klasickým dědickým řízení. Všechny starosti a životní kopance evidentně Gottové vůbec nesvědčí, protože se za pouhé čtyři roky proměnila k nepoznání. Dříve krásná usměvavá žena je dnes svým pouhým stínem, strhané rysy, vrásky a oteklý obličej prozrazují, jak moc se nejstarší dcera Karla Gotta trápí! Dominika se o sebe přestala starat, nelíčí se, a její dříve štíhlé tvary se jaksi zakulatily, což skrývá pod nevzhlednými outfity. Při nedávném příletu do Prahy na ni opravdu nebyl hezký pohled. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky