Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová zůstává v Česku a našla si práci. Bude jezdit s vozíkem

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová pomýšlela na návrat do Finska. Měla v plánu urovnat spory s manželem Timem Tolkkim a žít s ním ve spokojeném svazku. Všechno ale nabralo nečekaný spád. Nejstarší dcera Karla Gotta se nakonec rozhodla zůstat v Česku, kde si našla novou práci.

Nejstarší dcera Karla Gotta už má všech životních peripetií dost a rozhodla se definitivně usadit v Česku. To ještě před relativně krátkou dobou nezamýšlela, naopak. Chtěla prchnout zpět do Finska, kde by měla konečně trochu soukromí.

„Dominika má podle mě naprosto zničenou psychiku. Když byla v Praze doma a u domu zastavilo auto, hned byla jako na trní a myslela si, že jsou to buď fotografové, nebo jiní lidé, kteří ji sledují. Podezírala všechny cizí lidi kolem sebe,“ řekl eXtra.cz její blízký kamarád.

„Někdo by to nazval paranoií, což nemůžu posoudit, nejsem psychiatr, každopádně je fakt, že Dominika působí jako dost labilní člověk. A to, že ji v Česku hned každý pozná, jí moc nepřidávalo. Ve Finsku je no name, když bude chtít, klidně se tam může vrátit do starých kolejí a nikdo nic nebude řešit,“ dodává.

Dominika Gottová

Návrat k manželovi by ale nedával smysl. Sama Dominika přiznala, že je nemocný a nedá se s ním žít. „Má maniodeprese, které se ukázaly být v pokročilém stadiu leckdy nebezpečné! Přinejmenším nesnesitelné pro společné soužití,“ svěřila se Dominika již dříve Blesku.

Nejprve od něj tedy utekla, posléze se k němu chtěla vracet a začít s ním znovu a nyní opět otočila. Dle informací Expresu se rozhodla zůstat v Česku, kde si našla novou práci. Dříve pracovala především v oboru gastronomie, ale teď chce zkusit něco jiného.

„Poslala svůj životopis do velké firmy, kde teď ve velkém nabírají nové zaměstnance, a oni ji vzali. Přátelům se na Silvestra svěřila, že má nastoupit hned v lednu,“ řekl Expresu zdroj, jenž si nepřál být jmenován.

Timo Tolkki

„Slíbili jí plat asi 25 tisíc měsíčně. Má pracovat jako skladnice a jezdit na vysokozdvižném vozíku. Z toho má ale velký strach a sama neví, jestli to vůbec zvládne,“ dodal zdroj Expresu.

Již dříve o její krizi identity promluvil její blízký přítel Luboš Procházka. „Ona sama o sobě říká, že se necítí dobře, že nevypadá dobře, takže je to tím umocněné. Dominika má velký strach o práci, protože v tom pohostinství není takový obrat, jako byl. Táhne vlastní nájem,“ prozradil na ni Procházka Šípu.

„Myslím, že po tom, co je skoro rok tady, sama uvažuje, zda udělala dobře, že se vracela do Česka, protože je pod drobnohledem lidí. Ona sama říkala, že do těch lahůdek se na ni všichni chodí dívat jako do zoo, takže je tam víc aspektů, ve kterých jí rozumím i nerozumím,“ dodal.

Dominika dříve pracovala v lahůdkách, které jsou v obchodním domě Palladium. V současné době se vrhá do neznáma, tak snad jí odvážný krok konečně přinese štěstí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky