Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se pokusila o sebevraždu: Byla jsem na dně a chtěla to ukončit

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová nedávno odletěla do Finska a doufala, že se tím její život obrátí k lepšímu. Návrat k manželovi ale po týdnu dopadl pokusem o sebevraždu

Dominika Gottová před dvěma týdny odjela do Finska, kam odletěla zastavit rozvod s Timem Tolkim a obnovit jejich vztah. 

Už po příjezdu ale nejstarší dcera Karla Gotta pochopila, že to nejspíš nebylo nejlepší rozhodnutí! S manželem se ubytovali v hostelu, kde bylo WC na chodbě a o luxusu se hovořit rozhodně nedalo.

Kromě toho Tolkki na Facebooku neustále sháněl svou milenku z Mexika a nevypadal, že by návrat bral stejně jako jeho žena! Gottová informovala z Finska o tom, že si požádala s Timem o sociální byt a hodlá v Helsinkách zůstat. Měla ale dorazit ještě do Prahy vyřešit byt a pracovní závazky, k tomu ale nedošlo, jelikož minula letadlo ze šokujících důvodů!

Dominika Gottová

Novináři očekávali v úterý přílet Dominiky Gottové do Čech, k velikému překvapení ale dcera Zlatého Slavíka vůbec do Prahy nedorazila. 

"Nemohla jsem po tom všem usnout, musela jsem si vzít léky a zaspala jsem odjezd na letiště," vysvětlila deníku Aha Gottová důvod, proč minula svůj let!

Nakonec se ale ukázalo, že pravým důvodem zmeškaného letadla byl Dominiky pokus o sebevraždu. Před skokem z pátého patra ji zachránil její manžel Timo Tolkki!

Timo Tolkki

Problémy Dominiky Gottové se vrší na hromadu, nejen že v Praze přišla o práci a není v Čechách spokojená, návrat k Tolkkimu není takový, jaký si ho vysnila. 

Vše nakonec vyvrcholilo tím, že se Gottová pokusila zabít skokem z hotelového pokoje v pátém patře a těžko říct, jak by to dopadlo, kdyby ji na poslední chvíli Tolkki nechytil!

"Velice se všem omlouvám, byla jsem na dně, vypila láhev alkoholu a chtěla to ukončit! Nic se mi nedaří. V Česku jsem nešťastná a ve Finsku jsem během pobytu pojala pocit, že nám s Timem nic nevychází," napsala pak dcera známého zpěváka dle výše zmíněného webu několika kamarádům.

Vzhledem k situaci se pak Gottová nechala slyšet, že svůj přílet do rodné země ještě musí odložit.

Dominika Gottová

"To, že mi letadlo uletělo, je nakonec dobré v tom, že budu přítomna jednání o státním bytu, o který jsme s Timem požádali. A budeme tady řešit další věci s úřady. Návratu do Česka se bojím, ale všechny své závazky tam dokončím," řekla Dominika Gottová roztřeseným hlasem redaktorům deníku Aha.

Matka Gottové, Antonie Zacpalová přitom ihned věděla, že se její dcera návratem do Finska žene do záhuby.

"Volala mi pár minut před odletem s tím, že jede pryč, ale že se vrátí. Psychicky mě to nenechává v klidu, ale budu si prostě přát, aby by to bylo dobré. I když si o tom myslím své," tvrdila nedávno a nejspíš netušila, jak rychle se její předpověď naplní. 

Do šťastného vztahu má aktuálně soužití Gottové a Tolkkiho bohužel skutečně daleko, což dokázal i zoufalý čin Dominiky. Nezbývá než doufat, že se pro Gottovu dceru brzy vše v dobré obrátí, ačkoliv po boku problémového muzikanta tomu bohužel věří již málokdo...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky