Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Spor Dominiky Gottové a Šárky Rezkové: Překvapivý zvrat a selhání policie

Dominika Gottová Šárka Rezková
Dominika Gottová Šárka Rezková
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová Šárka Rezková

Dominika Gottová a Šárka Rezková byly ještě nedávno skvělé kamarádky. Dnes jsou z nich ale sokyně na život a na smrt a spor čím dál více graduje. Nyní ale došlo k dalšímu překvapivému zvratu!

Pojďme si v krátkosti zrekapitulovat vše, co se mezi Dominikou Gottovou a Šárkou Rezkovou poslední týdny stalo.

Po návratu Dominiky Gottové z Finska do Čech jí nabídla její kamarádka Rezková střechu nad hlavou, dokud se nepostaví na vlastní nohy. Dcera Karla Gotta nabídku přijala a skutečně se ke zpěvačce nastěhovala.

Po několika měsících si Dominika našetřila dostatek financí a odstěhovala se do svého bytu. Mezitím Rezková vydala rozhovor, ve kterém přiznala, že má Gottová problémy s alkoholem a soužití s ní nebylo jednoduché.

Následoval kolotoč vzájemného obviňování, do kterého se střídavě vkládal i nyní už ex snoubenec Rezkové, Miroslav Kolodziej. Ten celou situaci nejvíce vyhrotil, když Gottovou obvinil ze sexuálního obtěžování syna zpěvačky, šestnáctiletého Dominika! To už Gottová nevydržela a vše chtěla oznámit na policii, jenže, místo pochopení se od policie prý dočkala jen výsměchu.

Dominika Gottová je se svou ex kamarádkou na nože!

Dominika Gottová chtěla očistit své jméno a podat žalobu na Kolodzieje, který ji obvinil ze zneužití syna Rezkové. Dostavila se proto na policejní stanici na Praze 9, chování policistů ale bylo dle serveru Blesk.cz velice netradiční.

Dceru Karla Gotta údajně odmítli vyslechnout a sloužící strážník ji odkázal, aby si věc vyřídila s dotyčným sama.

Dominika Gottová proto plánuje jít na jinou policejní stanici, zatím na to ale prý neměla čas, kvůli pracovním povinnostem. "Chystám se tam tento týden, musím to ale sladit s prací, mám to hodně časově náročné," svěřila se stejnému deníku se svými plány. Na tuto situaci reagoval následně Miroslav Kolozdiej a jeho reakce vás bude šokovat!

Ex přítel Rezkové se nečekaně zastal Dominiky Gottové

Dominika Gottová měla v plánu na Miroslava Kolodzieje podat trestní oznámení, když se jí to ale nepodařilo, ex Rezkové se jí nečekaně zastal.

Kolodziej deníku Aha okomentoval chování policistů, ze kterého byl prý v šoku a hodlá ho řešit, ačkoliv se oznámení mělo týkalo jeho osoby.

"To přece není možné, aby se tohle stalo! Vyzývám GIBS (Generální inspekce bezpečnostních sborů) aby situaci prošetřila. Trestní oznámení má právo člověk podat na jakékoliv služebně a v jakoukoliv hodinu," překvapil Miroslav svou podporou Gottové. 

Ani vstřícné gesto ale Dominiku již neobměkčí, se svými bývalými hostiteli už prý nechce mít nic společného! "Šárka s Mirkem u mě nadobro skončili. Ty lži, co v posledních týdnech vypustili do světa, jsou nehorázné," tvrdí odhodlaně Gottová. Tohle přátelství už vypadá jako definitivně pohřbené, třeba nás ale aktéři jěště překvapí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU