Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se snaží o normální život, bohužel je z ní atrakce

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová (47) začíná v Čechách nový život. Mnohem snazší rozjezd by měla bez nevyžádané pozornosti lidí. Připadá si jako v zoologické zahradě. 

Nový život 

Dominika Gottová (47) je známá především jako nemanželská dcera slavného zpěváka. Po útěku z Finska před manželem, se kterým se chystá k rozvodu, chtěla začít nový život. Její známá tvář je ale pro lidi zajímavá a jsou nadšení i za pouhé zahlédnutí. Po otcově pohřbu, kdy byla neustále na očích a byl bedlivě sledován každý její krok, měla v úmyslu postavit se na vlastní nohy bez podpory druhých. Na podzim loňského roku prožívala velmi těžké období - smrt rodiče, nevyžádaná pozornost a odchod od manžela. 

V minulosti Karel Gott (†80) svou nejstarší dceru několikrát finančně podpořil, ale teď se musí Dominika v práci otáčet a každý měsíc si vydělat na základní potřeby jako nájem, elektřina, plyn, paušál a jídlo. Byla tak odhodlaná, že měla dva pracovní úvazky najednou. Vydržela to šest týdnů, ale byla fyzicky vyčerpaná a nemohla v takovém tempu dál pokračovat. Do baru, kam chodila ve dnech volna, ke všemu nechodilo dost lidí a ona tam jako servírka neměla dost práce. 

V klidu 

Zůstala jen v uzeninách, kde si vydělá dost na slušný život. 

Dceru Karla Gotta ale poslední dobou trápí, co musí v pracovní době zažívat! Bohužel je každý den svědkem nevybíravého chování lidí. Dominiku znají díky Gottovi v Čechách skoro všichni. Zákazníci chodí do obchodu jen proto, aby si ji prohlédli. Vstoupí, vyhledají ji, vyfotografují a odejdou. Je to pro ni nepříjemné a ponižující. Bohužel si nemůže dovolit dát výpověď. 

Už několikrát veřejnost požádala, aby s takovým chováním lidé přestali. Není to hudební ani filmová hvězda, která svůj život staví na zájmu lidí. Má pevně danou mzdu a není závislá na tom, kolik fanoušků ji uvidí. Prosí o pochopení a klid na práci. Chce být nenápadná, zapadnout a žít obyčejný život. Bylo by fajn, kdyby jí to bylo umožněno. Připadá si jako v zoologické zahradě. 

Po zaplacení všech nutných výdajů Gottové moc peněz nezbývá, je ale rozhodnutá těžkou situaci zvládnout. Kdyby nemusela splácet dluhy, které za poslední roky nadělala ve Finsku se svým manželem Timem Tolkkim (54), měla by klidnější spaní. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky