Dominika se snažila po smrti Gotta žít nějakou dobu v Česku, její plán ovšem nevyšel tak, jak si představovala. Dlouho prohlašovala, že napadne dědictví po svém otci, pak náhle otočila a miliony po tátovi přestala řešit.

Tučné dávky

To, že je Gottová rok před padesátkou stále bez zaměstnání, neřeší. Ve Finsku pobírá podporu ve výši českého platového nadprůměru. „Může si dovolit utrácet za drahá jídla a podobně, protože každý měsíc dostává státní podporu zhruba 1600 eur a na byt jí z velké části přispívá město. Na zábavu jí tedy zbude hodně peněz,“ prozradil důvěryhodný zdroj z okolí Gottové pro eXtra.cz. Fanoušci zpěváka diskutovali o tom, zda náhodou nedostala nějaké peníze z dědictví od Ivany. To prý ovšem podle dobře informovaného zdroje není pravda. Ivana s Dominikou v kontaktu nejsou.

Útěk kvůli financím

Dominika se v Praze snažila živit jako servírka a prodavačka v řeznictví. Ani jedna z prací jí dlouho nevydržela, stály za tím hlavně finance. “Všichni říkají, ježíšmarjá, ty bydlíš v Helsinkách, tam je draho. Ano, ale když vám řeknu, že jsem tady v Praze, hlavním městě České republiky, pobírala 19 500 korun čistého, ale v Helsinkách, zatímco jsem nezaměstnaná, mám dvakrát tolik. A když jsem tam pracovala, tak jsem měla 40 tisíc. Já v Praze nemůžu vyžít. Když jdu tady občas pro svačinu do Alberta, tak si říkám: panebože, tady ty potraviny jsou stejně drahé jako u nás. Ale tam jsou jiné výplaty. Mám dvakrát tolik za nicnedělání,” přiznala pro eXtra.cz.

Související články