Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová rozjíždí hudební kariéru, s písní o otci se chystá za hranice

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová se před více než rokem vrátila do Finska, kde s manželem Timo Tolkkim žije s drobnými pauzami dvacet let. Dceru slavného zpěváka to ale stále táhne do rodné země a hlavním důvodem je práce. V Helsinkách si Dominika totiž stále nenašla zaměstnání a vypadá to, že její sen o pozici ostrahy bude ještě běh na dlouhou trať. 

Dominika Gottová je v Helsinkách už rok a půl, zatím se jí ale nepodařilo najít si stálé zaměstnání. Dcera Karla Gotta se většinu života živila jako servírka, na tuto práci jí ale vzhledem k věku již nestačí energie, a proto se rozhodla přejít do zcela nového oboru. Dominika poslední měsíce intenzivně docházela na kurz, aby dostala vytoužené místo ostrahy, nakonec ale získala licenci jen na pár týdnů.

"Prozatímní licenci od policie na práci v Securitas mám do 10. května a na tak krátkou dobu jsem práci nedostala. V létě, když mají lidi dovolenou, by to bylo lehčí. Takže čekám, až bude příští kurz, který je delší a náročnější. A až ho úspěšně složím a získám licenci na práci v daném oboru na pět let, pak budu mít lepší vyhlídky na práci," prozradila Gottová extra.cz, co musí ještě podstoupit, aby konečně mohla nastoupit do práce.

Kromě toho Dominika poslední týdny trpěla nesnesitelnými bolestmi zad. "Byla jsem na několika rehabilitacích a masážích. Už se cítím dobře, takže si to v Praze užiju naplno. Ty agonické bolesti zad přešly po měsíci asi pět dní před mým odletem. Bylo to o fous," popsala Gottová, která se ve Finsku snažila najít práci i na českém velvyslanectví. Tam ale též nepochodila.

Vojtěch se neozval

"Adam Vojtěch mi neodpověděl. Asi tam mají dostatek zaměstnanců. Nijak si to ale k srdci neberu. Jak se říká, pro jedno kvítí slunce nesvítí," vysvětlila Dominika Gottová výše zmíněnému webu, proč nedopadla spolupráce s bývalým ministrem zdravotnictví. 

Aktuálně tak Dominika stále žije ze sociálních dávek a z peněz, které jí z Ameriky posílá manžel Timo Tolkki. 

V mezičase ale Gottová nezahálí a naplno se věnuje své hudební kariéře, kterou rozjela na konci loňského roku s producentem Gabrielem Grillottim. 

Kariéra v Německu

Gottová před časem vypustila do světa svou první píseň s názvem Pro tebe a na Youtube už skladba nasbírala bezmála čtvrt milionů zhlédnutí. Z tohoto důvodu se Dominika rozhodla hudební dílo ještě přezpívat do Němčiny, aby si rozšířila posluchače i za hranice Česka.

Mimo jiné se Gottová chystá navštívit svou matku Antonii Zacpalovou a kamarády.

"Budu tady necelý týden. Měla bych se tu zdržet přibližně pět dní. Moc se těším na maminku, kámoše, českou kuchyni, krásné centrum města a opravdu teplé jaro, jak má být," uzavřela.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky