Dominika Gottová během své poslední návštěvy Prahy opět zavítala do nahrávacího studia a přezpívala svou píseň Pro tebe do německé verze.

Dcera slavného zpěváka se chtěla po vzoru svého otce prosadit i u našich sousedů a během krátké chvilky už si může Dominika připsat první úspěchy.

Skladbu pod názvem Für dich začalo vysílat hned několik rádií a to nejen v Německu, ale také v Rakousku a Švýcarsku. Písničku navíc pustilo do éteru i velice populární bavorské rádio Antenne Bayern.

Žánr by tatínka překvapil

Důvodem, proč se Dominika Gottová pustila do přezpívání skladby, je prý odkaz na jejího zesnulého tatínka, který byl oblíbený i za hranicemi.

"Rozhodli jsme se k jejímu natočení proto, že tatínek byl velmi populární i v německy mluvících zemích a rádi bychom tedy tuto píseň představili i jeho fanouškům v Německu, Rakousku či Švýcarsku," prozradila Dominika Gottová Blesku. Směr, kterým se Gottová hudebně vydala, by prý rozhodně jejího otce překvapil. "Paradoxně i táta měl tuhle muziku rád. Vždycky říkal, že by si rád zazpíval něco tvrdšího, ale že by to jeho fanoušci nepřijali. A teď by asi koukal, že jsem také natočila písničku a ještě ve stylu šansonu," dodala.

Dcera Slavíka je aktuálně ve Finsku, kde žije se svým manželem Timem Tolkkim. Brzy ale chystá další výlet do Čech, tentokrát ovšem kvůli své spisovatelské činnosti. Gottová už totiž intenzivně pracuje na druhém díle knihy Poslední roky s Karlem, kde se chystá fanouškům odtajnit další rodinná tajemství.

Song Gottové a Grillottiho již hrají v několika rádiích

Související články